2726
واسه چی پری جون دستت بد شده؟خدا نکنه
دکتر مظفریان هم خیلی دکتر عالیی هست
فوق تخصصش هم ارتوپدی دست هست
مطبش هم توی خیابون معدل بالای قلمچی هست
بری پیش اون هم بد نیست ولی بهتره از یه دکتر دیگه نامه داشته باشی که همون موقع بهت وقت بده,ایشالا که بلا دوره

الا جون منم پارسال توی مهر موهامو فر کردم و با اینکه خودم موهام خیلی لخت و نرم بود خیلی زبر و خشن شد,من توی حموم نرم کننده میزدم میذاشتم روی موهام بمونه,بقیه کارامو میکردم آخر سر که دیگه میخواستم بیام بیرون میشستمش
بعد از حموم هم از لوسیون اسکالا که برای تقویت و نرمی موهای خشک و آسیب دیده هست استفاده میکردم,هم نرم تر میشد موهام هم بهتر حالت میگرفت
روغن های مایع ویتامینه هم خوبه اکه جنس موهات خشکه
من چون جنسش چرب بود خیلی نمیتونستم از روغن استفاده کنم
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم گلی جون

حتما دکترمظفریان هم پی گیری می کنم . یا انقیا یا مظفریان یا نورایی هر کدوم رو تونستم یعنی رام دادن منو ببینن خوبه مگه نه؟
توکلت علی الحی الذی لا یموت
سلام دوستان من به دلیل نازایی تحت نظر سعید البرزی بودم و حالا به لطف خدا باردارم و برای دوران بارداری نمیخوام تحت نظر ش باشم چون بداخلاقه و نمیشه ازش سوال پرسید میخواستم یک دکتر خوب بهم معرفی کنید که کار سزارینش هم خوب باشه در مورد دکتر کسائیان چه نظری دارین؟ چند نفر بهم گفتن کسائیان اگه لطف کنید بگین با چه بیمارستانهایی قرارداد دارن ممنون میشم میخوام بیمارستان خصوصی باشه
2728
سلام و صبحححححححح بخیر دوستان عزیزم......
الهام جونم ایشالله که زود دستت خوب بشه...
میگم تا میبتونی زودتر اقدام کن خدا نکرده بد جوش نخوره ...
مواظب خودت باش....بازم میگم اگه کمکی از دستم بر میاد حتتتتتما بگو......
الا جون من موهامو تا حالا فر نکردم چون خودش فرفریه اصلا اسمم واسه همین ففره دیگه!!!!
ولی تا دلت بخواد در صاف کردن خبره ام!!!!...
دنیا جات اینجا خیلی خالیه......
حدیثثثثثثثث کجاییییییی
مرجانها....مامان ملیکا و مانی ها کجائییییید شما
.گلی دلبری و سولی جون بیایید که دیگه نوبت شماست........
نوشین از عسلویه تو کجا رفتی ؟
عاطی و فرزانه شما چططططور؟

عاطفه جون من پیش دکتر طلیعه کازرونی(ابتدای زند از نمازی) رفتم و خییییییلی از کارش راضی بودم
سلام دوس جونا
پری جون عزیزم ایشااااااااا که مشکلی پیش نیاد
مطب انقیاد پایین تر از هتل پارس تو کوچه هست
بری تو کوچه تابلو ها رو نگاه کنی مشخصه
......................................................
گلی دلبری
چطوره کار و بارت مادر؟
خوبی؟
..............................
ففر جون اون شیطون خندون رو بموچ
.................................
الا جون من رنگ کردم بیتر شد
.............................
راستی خلی وقته مرجانها و مامان گلی و مامان ارتا و مریم و بقیه پیداشون نیست
سلام دوس جونا,ممنون از احوال پرسیتون
خوبم شکر خدا
و شدیدا مشغول
باران جون مرسی خیلی خوبه شاغلی
تازه الان بیشتر به کارام میرسم
بهترین حسنشم اینه که اصلا وقت فکر کردن به نینی رو ندارم:)
Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
سلام شیرازى هاى عزیز

من یه سؤال داشتم مى خواستم بدونم کسى هست که بیش دکتر فریبا بیات ماکوئى که قبلا توى ملاصدرا مطبش بوده زایمان کرده باشه یا کلا بدونه جطور دکترى هست؟

اخه راستش ایشون حالا توى دبى هستن و من بیششون مى رم مى خواستم ببینم براى سزارین کارشون جه طوریه.
خیلى ممنون از لطف همتون

به امید سلامت و موفقیت همتون و نى نى هاى نازتون
سلام دوستان.....من هفته 22 هستم و دکتر خودم مریم کاشف در خیابان فلسطین هست.....ولی به دلایلی و چندان از ایشون راضی نیستم.....

تو رو خدا بهترین دکتر زنان و زایمان شیراز کی هست؟بهم معرفی کنید....دچار وسواس شدم.....البته دکتر زن باشه....بجز دکتر رباتی و دکتر سرور....
هیچ وقت به خدا نگویید من یک مشکل بزرگ دارم ،به مشکلتان بگویید من یک خدای بزرگ دارم**
سلام به همه شیرازیهای مهربون من میخوام بیام شیراز برای خرید مبل کجاها باید برم که مبل های خوب ومتنوع ودرعین حال با قیمت مناسب پیدا کنم لطفا ادرس جایی که میگید هم برام بگذارید ممنون
سلام بچه ها وایییییییی چه خبره چرا هیچ کدوم از دوستان اینجا نیستن؟؟؟؟
ساحل جان تو شیراز مبل فروشی زیاده: خ.قدوسی. خ.زرگری. فرهنگ شهر. رحمت اباد وصال.........
مبل مناسب 2 تا مغازه هست از 4 راه ملاصدرا که بری اول بعثت یکی اسمش نشیمن یکی بامبو نمایندگی ikia هم هستن اینا کاراشون مناسبه.
روبینا جان نمیشه گفت بهترین دکتر شیراز کیه. من دکترم مینو ذوالقدره خیلی عالیه دکتر معتضدیان هم خوبه دکتر یوسفی هم خوبه.
گلنار جان دکتر ماکویی را من نمیشناسم. عزیزم یک کلوپ هست تو همین نینی سایت به اسم کلوپ خانمهای شیرازی اونجا سوالت را مطرح کن فکر کنم جواب بگیری.
سلام خانمهای شیرازی می شه یه دکتر بسیار خوب ترجیحا خانم باشه معرفی کنید. و اینکه چطوری میشه نوبت گرفت. ممنون میشم.
بدترین روزها امیدوار باش!همیشه زیباترین باران ها از سیاه ترین ابرها می بارد.
2706