2726

سلام من میکرو بلیدینگ کردم یجای خیلی معتبر مثلا . ۳۵۰ دادم. از اولشم ابروی راستمو دوست نداشتم و اینکه اولش خیلی پررنگ بود واقعا پشیمون شدم ولی هی امید دادم بخودم ک درست میشه .حالا یکهفته شده زخمام خشک شده پوسته ریزی داره ابروم . با هربار پوسته ریزی همه خطهای میکرو هم برداشته میشه الان ی سایه مونده ازش. طبیعیه؟؟؟ خیلی زود داره از بین میره که . ۳۵۰ تومن فقط برای یکهفته موندگاری؟؟؟؟؟

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس این بازیگرا چی سر ابروهاشون میارن که انقد خوب میشه؟؟؟من ابروهام از بچگی نازک بود 

یعنی سرمه بادام و روغن و اینام بزنم پر هم که بشه نازکه کلا و تا حالا که ۲۴ سالمه زیرابرو برنداشتم😔اصلا ندارم که بردارم خیلی دوس دارم یه مدل شیک بردارم همش یه حالته اخه.خواستم میکروبیلدینگ کنم 

دوست میدارمت به بانگ بلند ...
2728

میکرو بلیدینگ همینه چن روز بعد میریزه بعد دوباره درست میشه تا مرحله بعد که برای ترمیم میرید جا میفته دیکه.کلا میکرو بلیدیه حالت خیلی طبیعی تو ابرو ایجاد میکنه مثل هاشور وتاتو نیست که همه بفهمن

من شنیدم ک میکرو زود میره ولی فک نکنم ب این زودی باشه  خب چرا نمیری نشون بدی و از خودشون بپرسی ...

ترمیم اولش یکماه بعده . گفتم شاید طبیعیه تا ترمیم اول

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
من شنیدم ک میکرو زود میره ولی فک نکنم ب این زودی باشه  خب چرا نمیری نشون بدی و از خودشون بپرسی ...

طبيعي

مراحلش اينه

يكماه طول ميكشه تا جا بيوفته

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
میکرو بلیدینگ همینه چن روز بعد میریزه بعد دوباره درست میشه تا مرحله بعد که برای ترمیم میرید جا میفته ...

یعنی وقتی میریزه همینجوریه هیچی دیده نمیشه ازش؟ 

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
ترمیم اولش یکماه بعده . گفتم شاید طبیعیه تا ترمیم اول

اره بستگي به پوستتم داره

من پوستم خشكه ترميم اولمو دو ماه و نيم بعد رفتم شايدم سه ماه شد

پوست چرب زودتر رنگو از بين ميبره

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم

نمیدونم برم ترمیم بازم پول بدم یا نرم. اخه راضی ام نبودم از مدلی ک برام زد. خیلی پشیمون بودم میترسم باز برم پشیمون بشم

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
بله كاملا طبيعيه منم انجام دادم همين بود من پيش مريم حموزه ايي رفتم بعد ١ ملىاه جا ميوفته

هر یک ماه ترمیم میری؟قیمت ترمیمش چنده؟

تو اینستا پیجشو دیدم کارش خوبه ،ولی ی پیج دیگه بود ک همش شاکی بودن ازش و میگفتن بعد کار دیگه جوابگو نیس 

اره بستگي به پوستتم داره من پوستم خشكه ترميم اولمو دو ماه و نيم بعد رفتم شايدم سه ماه شد پوس ...

ویتامین آ چشمی داده بود میکفت کم بزن روش. همون خیلی چربش میکنه دیگه زودتر میریزه

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
2706