2737
2734
عنوان

مادر بزرگم....

234 بازدید | 12 پست

سلام‌دوستان...من خودم یه دختریم که زودتر از ۲شب نمی خوابم...ولی امشب مادر بزرگ‌و پدر بزرگم اومدن خونه مون...هم اتاقم اشغال کردن هم ساعت ۸ونیم خوابیدن...همه برقا خونه م خاموش کردن...فک‌کن رفتم تو اتاق شارژرم بیارم نور موبایلم انداختم شروع کردن به نچ نچ  

دعا کنید زودتر برن...

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

مطمعنم واسه خودتونم پیش بیاد تحمل نمی کنید اصلا

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
منم خواهرزادم میاد روال زندگی بهم میزیزه کلی چیزارو باید قایم کنم همش باید باهاش بازی کنم  دیگ ...

تازه بچه انعطافش بیشتره فک‌کن دوتا سن بالا...یکی با آلزایمر شدید اون یکی وسواس تمیزی ...اصلا یه وضعیه