2703
2553

خب خانوما اولش یه توضیح بدم  چند هفته پیش که رفتم بیمارستان با یه موضوع برخورد کردم که برام خیلی جالب بود دقیقا مثل یه رمان بود  تصمیم گرفتم بنویسمش به همی خاطر یه فصل ازش رو نوشتم براتون می زارم فعلا یه فصلش رو نوشتم نظرتون راجب ادامه اش بگین که بنویسم یا نه؟

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خب سلام همون طور که به دوستان قول دادم می خوام دیگه یکم نوشتمو خوب کنم امید وارم موفق بوده باشم.

خب از کجا شروع کنیم اهان زندگی امروز مطلق به یه مرد هستش . یه مرد خوشگل .  صورت جذاب استخانی کمی ریش و پوست گندم گون مطمعنم اگه دیده بودینش حتما چند ثانیه بهش نگاه می کردین

خب همین پسر یه برادر داره به اسم طاها

اسم همین پسر جذابه عرفان ه اما برادرش طاها کلا با این فرق داره اصلا نمی تونی بفهمیی که اینا برادرند چون هیچ شباهتی به هم ندارند خب اینا یه دختر خاله دارند به نام ارام فک کنم تا اینجا رو تونستم خوب توضیح بدم بقیه اش هم اول شخص هستش از زبان ارام

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
2714
فقط با سانسور بنویسم ؟ اینجا زیر ١٨ هست؟؟

نه بدون سانسور بگو

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

لایک لطفااااا

بچه ها میشه هر کی پستمو دید یه صلوات برا حاجت دلم بفرسته نیازمندم

از نشونه های دوست داشتن اینه که وقتی می بینیش نتونی جلوی لبخند زدنتو بگیری                                                                                              گفتند که او عاشق گیسوی کنمد است.              موهای من از عصر همان روز بلند است
2706