2737
2734
عنوان

رمان واقعی. اول شخص. زبان عامیانه . از قبل تایپ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 103135 بازدید | 1018 پست
میدونی استارتر من همش فکرمیکنم شما میخوای  کشش بدی.همون پارسال گفتی که یکی دوهفته ای تموم میشه ...

عزیزم اعتماد نداری من چی بگم ؟ من یادم نیست دیروز چی گفتم چه برسه به پارسال بعدم اگه می خواهید اخرشو بگم تموم  ویگه ننویسم منم دوست ندارم تو رمانم دنبال سوتی هستید یا فک می کنید دروغ می گم الکی بخوام کشش بدم که چی بشه؟

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتره مهربون

چقد خوب جواب این ملت عجول رو میدی

هر کدوم رو تک تک و با ارامش پاسخ دادن کار اسونی نیس

من نمیدونم چرا همه دوست دارن زود تموم شه

تموم شه ک چیکار کنن اخه

برن سراغ رمان بعدی؟

کو رمان پرهیجان اخه...

من که هر وقت دلم رمان میخواد و وقتم ازاده میام میخونم هرچند تا پارت ک میذاری رو میخونم

از سه تا پارت بیشتر هم نمیکشم😁

پیچیدست اخه

دوس دارم تو ذهنم بمونه کم کم

ن این ک همش باهم تموم شه بره پی کارش

دوس دارم حالا حالاها طول بکشه

که یه سریالی برای سرگرمی و خوندن داشته باشم

شمام داری لطف میکنی و وقت میذاری

بی جیره مواجب رمان تایپ میکنی

منتی سر ات نیس

لطفا و خواهشا بخاطر هیشکس نوشتن رو رها نکن

اگرم رهاش کنی من همیشه سر میزنم.

تا بلکن روزززی ادامش بدی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
استارتره مهربون چقد خوب جواب این ملت عجول رو میدی هر کدوم رو تک تک و با ارامش پاسخ دادن کار اسونی ...

😊❤❤❤

دوستای مثله شما حال ادمو خوب می کنه😘

😊❤❤❤ دوستای مثله شما حال ادمو خوب می کنه😘

🌷😍😘😍

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2738

سلام منم بلاخره رسیدم بهتون😁

قلم خوبی دارین کاری به واقعی یا غیر واقعی بودنش ندارم همینکه منو تا اینجا کشونده و ازش لذت بردم کافیه😋

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
سلام منم بلاخره رسیدم بهتون😁 قلم خوبی دارین کاری به واقعی یا غیر واقعی بودنش ندارم همینکه منو تا ا ...

😘❤

منم با وجود کنکوری بودنم هر روز میام و یه پارتشو میخونم راسش اگه یکم بیشتر بود دیگه نه وقتشو داشتم نه ازش لذت می بردم خوبیش به اینه کع وقت ادمو نمی گیره بازم مرسی کع هر روز وقت میزاریو برامون تایپ میکنی❤❤❤😋😋😘

منم با وجود کنکوری بودنم هر روز میام و یه پارتشو میخونم راسش اگه یکم بیشتر بود دیگه نه وقتشو داشتم ن ...

❤❤😘

حالم که بهتر شد عرفان زیر بغلمو گرفت  و سوار ماشینش شدم

رو به عرفان با مظلومیت گفتم: اخه چرا طاها این کارو با من کرد ؟ ها

عرفان فکش منقبض شده بود از زیر دندانای که داشت رو هم می سابید غرید

+تو بخوای می کشمش

از حمایتش لبخند و پوزخند با هم صورتمو پر کرد با نفرت گفتم : کاش بکشیش کاش می تونستی بکشیش

عرفان پوزخندی زد و کل راه چشمامو بستم و داشتم تصور می کردم طاها رو دارم خفه می کنم و اون با صورت کبود بهم زل زده

+پیاده شو ارامش

در ماشین رو باز می کنم سرم گیج می رفت لعنت به این کمخونی که داشتم  اصلا نمی دونستم ربط داره یا نه ولی تا می گی الله سرم گیج می رفت از دست خودمم شاکی بودم عرفان کمکم کرد و وارد باغ شدیم تازه تونستم ببینمش قشنگ بود ولی هیچ جذابیتی واسه ی من نداشت

توی خونه می ریم و منو رو  مبل می نشونه و خودش به سمت اشپزخونه میره

با صدای جیݝ مانند دختری چشمام رو باز می کنم

ملیکاس باز

: واییی دختر،، چی شدی تو؟

عرفان با صدایی سرد گفت : راحیل

ملیکا چند قدم ازم فاصله گرفت

نایی نداشتم دیگه چشمامو بستم اما صداهاشون تو گوشم می اومد

عرفان : معاینه اش کن بعدم بزار استراحت کنه

ملیکا : چشم رئیس

با حس کردن مزه ی شیرینی توی دهنم دیگه راحت خوابیدم

سوم شخص . ملیکا و نیلو و امیر قرار بود برن و کار های توی تهران رو انجام بدن  طنین کمی استرس داشت این دختر کله شق بود  بدبختی حامد امشب ولکنش نبود

پارت کوتاه از زبان عرفان(توضیح دادم بعضی جاها سوم شخص جواب نمیده متاسفانه)

پشت یکی از درخت ها ایستادم و گوشی مخصوص رو در اوردم از این گوشی فقط در ماموریت و تماس با s .h استفاده می شد

(خانه و مرکز اموزشی شیطانی)

دکمه ی تماس رو می زنم گوشی ها مثل نوکیای ساده بود که حجم زیادی اطلاعات توش جا می شد برای  رد گم کنی استفاده می شد بالاخره وصل شد

_ عزرائیل منتظره توعه

+ بگو

_ راحیل توی تهران دخترا رو اماده می کنه

رافائل  دنبال جذب اعضای جدید ه

گابریل شمال میمونه و فروش مواد و مشروبات رو بر عهده داره

سوفیل : پایگاه میاد تا دستورات و گزارشاتو با مدرت انتقال بده و دستور جدید بگیره

جوفیل نفوذ کرده و اطلاعات زیادی داره

+شاهین معامله می کنه یا نه؟

_ گابریل دنبالشه اما سر میز معامله نمیشینه

+پس کارشو تموم کن عزرائیل

_واما جنس ها؟

+ اون اهل معامله نیست تو ادم باهوشی هستی یکی دیگه پیدا کن  دوست دارم جای انگشتاتو رو قلبش ببینم

_اطلاعات تا یه ساعت دیگه تو سیستمه

+خوبه

تماس قطع شد به سمت زیر زمین میرم تا چا قوم رو بردارم

2706