2726
عنوان

رمان واقعی. اول شخص. زبان عامیانه . از قبل تایپ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 103130 بازدید | 1018 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان جلد اول تموم شد عایا؟؟

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2728
الان جلد اول تموم شد عایا؟؟

نه عزیزم تموم شه می نویسم به احتمال زیاد فردا یا پس فردا تموم شه جلد دوم از یک تیر آغاز میشه سعی کنین رمانو فراموش نکنین😁❤❤❤

هیچی درست نمیشه... مگه اینکه بخوای درستش کنی
نه عزیزم تموم شه می نویسم به احتمال زیاد فردا یا پس فردا تموم شه جلد دوم از یک تیر آغاز میشه سعی کنی ...

تلاش خودمو میکنم😛😁

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
نه عزیزم تموم شه می نویسم به احتمال زیاد فردا یا پس فردا تموم شه جلد دوم از یک تیر آغاز میشه سعی کنی ...

هر وقت نوشتی گلم منم تگ کن❤

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
هر وقت نوشتی گلم منم تگ کن❤

عزیزم او خانوم تایپک رو گم کرده بود تگش کردم پیدا کنه 

لطف کنید تایپک رو زخیرع کنید

میدونی استارتر من همش فکرمیکنم شما میخوای  کشش بدی.همون پارسال گفتی که یکی دوهفته ای تموم میشه بااینکه درروز زیاد هم تایپ نمیکردی که بگم زیاد مینوشتی زود تموم بشه.اما الان چندین ماهه هنوز تموم که نشده هیچ میگی تازه اینا جلد اوله.

میدونی استارتر من همش فکرمیکنم شما میخوای  کشش بدی.همون پارسال گفتی که یکی دوهفته ای تموم میشه ...

باشه عزیزم درست می گی شما ـمن نمی دونم چی بگم واقعا

2706