1345
1341
عنوان

رمان واقعی. اول شخص. زبان عامیانه . از قبل تایپ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 53173 بازدید | 997 پست

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

الان جلد اول تموم شد عایا؟؟

نه عزیزم تموم شه می نویسم به احتمال زیاد فردا یا پس فردا تموم شه جلد دوم از یک تیر آغاز میشه سعی کنین رمانو فراموش نکنین😁❤❤❤

1279
نه عزیزم تموم شه می نویسم به احتمال زیاد فردا یا پس فردا تموم شه جلد دوم از یک تیر آغاز میشه سعی کنی ...

تلاش خودمو میکنم😛😁

به زودی در این محدوده تیکربارداری نصب میشود به حول و قوه الهی،،،بیا که خیلی منتظرتیم مامانی😍😘👶👧
نه عزیزم تموم شه می نویسم به احتمال زیاد فردا یا پس فردا تموم شه جلد دوم از یک تیر آغاز میشه سعی کنی ...

هر وقت نوشتی گلم منم تگ کن❤

"تو"تنها دعای قشنگ منی،مبادا کسی از خدا ،بی خبر برای خودش آرزویت کند.
1320

میدونی استارتر من همش فکرمیکنم شما میخوای  کشش بدی.همون پارسال گفتی که یکی دوهفته ای تموم میشه بااینکه درروز زیاد هم تایپ نمیکردی که بگم زیاد مینوشتی زود تموم بشه.اما الان چندین ماهه هنوز تموم که نشده هیچ میگی تازه اینا جلد اوله.

میدونی استارتر من همش فکرمیکنم شما میخوای  کشش بدی.همون پارسال گفتی که یکی دوهفته ای تموم میشه ...

باشه عزیزم درست می گی شما ـمن نمی دونم چی بگم واقعا

1308
میدونی استارتر من همش فکرمیکنم شما میخوای  کشش بدی.همون پارسال گفتی که یکی دوهفته ای تموم میشه ...

عزیزم اعتماد نداری من چی بگم ؟ من یادم نیست دیروز چی گفتم چه برسه به پارسال بعدم اگه می خواهید اخرشو بگم تموم  ویگه ننویسم منم دوست ندارم تو رمانم دنبال سوتی هستید یا فک می کنید دروغ می گم الکی بخوام کشش بدم که چی بشه؟

1346