2726
عنوان

رزگلم :جواب سونو ان تی و جنسیت😍

1373 بازدید | 122 پست

سلامم وای  خدا انقد استررس داشتممم تایپک زدم کلی کاربرا دعا کردن قربونشون برم رفتم امروز سونو گف همه چی خوبه خداروشکر  

ان تی:هم ۱.۵ شد

وای خدایاشکرت شنبه میرم ازمایش ...

اینم عکس خوشگل مامان😍

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

خدايا هزار مرتبه شكرت  

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

جان دلم😍😍😍😍😍

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
جنسيتش چيه

پسررررر😁😁😁😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها سلام ایشالله نی نی هاتون سالم به دنیا بیان ایشالله برای منم دعا کنیدسالم باشه وحامله شم

دعاتون واسه سالم بودن بچه م که میخوام در آینده داشته باشم بزرگیتونو میرسونه ممنونم ازتون 🙏
حالا که خوشحالی واسه منم دعاکن هفته آینده منم خوشحال بیام تاپیک بزنم

انشالله عزیزم بحق امام رضا ک شهادتشه میدونم دست کسیو خالی برنمیگردونه بحق جوادش انشالله خوشحال بشی😍

مبارکه😍

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
جنسیتش مشخص شد؟؟چندهفته ای الان

پسره قوربونش برم😁😁😁۱۲ هفته و۶ روزم😍

۳ روز جلوتر گف

مبارکه😍

فدات شم عزیز

2706