2726
ای کریم آل طه ! باور کنم، تشییع غریبانه پیکرت را در هجوم بی امان نفرت و کینه؟ شهادت دومین نور ولای ...

مرسی از تاپیک خوبت.  فقط یه سوال دارم

اللهم عجل لولیک الفرج                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم به نوبه خودم به همه مسلمانان تسلیت عرض میکنم .التماس دعا .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
هر که بشنیده صداى مجتبى تا ابد شد مبتلاى مجتبى سال ها بهر حسین باید گریست تا کنى درک عزاى مجتبى ...

🔹برای شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) دو قول وجود دارد.یک قول هفت صفر است و یک قول بیست و هشت صفر. اما هفت صفر محکم تر است.

🔸یعنی بیست و هشت صفر کار ناصرالدین شاه بود.تولد ناصرالدین شاه مصادف با شش صفر شده بود و به قولی شب شهادت میشد و نمیتوانست تولد بگیرد.بنابراین آن قولی را که ضعیفتر بود در ایران جا انداختند و تولد امام کاظم(علیه السلام) را از ماه ذالحجه آورد هفت صفر که بگوید تولد امام کاظم(علیه السلام) با تولد من در یک روز است.

🔹در دوران پهلوی نیز به این سیاست دامن زده شد.یعنی بعد از قاجار نیز دوست داشتند محرم و صفر را بشکنند و بهترین راهکار این بود که با خود اهل بیت(علیه السلام) این کار را انجام دهند.فلذا میلاد مسعود امام کاظم(علیه السلام)  را در تاریخ هفت صفر در تقویم ثبت کردند.

🔸بعد از انقلاب حواس کسی به این موضوعات نبود و عرض کردم دو قول وجود دارد اما قول درست تر برای شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) هفت صفر و میلاد امام کاظم(علیه السلام) در ماه ذالحجه است.

🔹تنها شیعیان ایران هستند که بیست و هشت صفر را نیز برای امام حسن مجتبی(علیه السلام) مراسم عزاداری میگیرند و سایر شیعیان به قول قوی تر یعنی هفت صفر عمل میکنند.

🔸این هم یکی از مظلومیت های همه جوره ی امام حسن مجتبی(علیه السلام)

🔹برای شهادت امام حسن مجتبی(علیه السلام) دو قول وجود دارد.یک قول هفت صفر است و یک قول بیست و هشت صفر ...

برای بعضی ازشهادت هاوولادت ها قول های مختلف هست 

مهم اینه که بتونیم که پیروواقعیشون باشیم و حافظ دستوران اهل بیت وقران که پیامبربرای ماجاگذاشتن باشیم

برای سلامتی دخترم دعاکنید

همه میدون پیامبرعزیزمون وشهیدکردن همونطورکه نوه بزرگوارشونو شهیدکردن وحتی اجازه ندادن کن کنارقبرجدشون آرام بگیرن😖قربونت امام مهربونم که حتی توخونتم تنهابودی😖

اگر مخالف نظرمنی لطفاریپلای نکن باتشکر😏😏Live the moment now😉😉😉

اي غريب وطن يابن رسول ا...
سيدي يا حسن يابن رسول ا...
اي که خون شد دلت همسرت قاتلت
يا حسن يا حسن امام مظلوم

تو که حکم خدا از سخنت ريخته
ز چـه خون دلت از دهنت ريخته
اي به ماه صفر پاره پاره جگر
يا حسن يا حسن امام مظلوم

تو که جز لطف و جز کرم نداري حسن
در مـدينه چـرا حـرم نـداري حسن
شاهد صبر تو غربت قبر تو