1147
1292
عنوان

بهترین کرم پودرهای جهان

135 بازدید | 16 پست

هدی بیوتی 778 هزار تومن

استی لادر 566 هزار تومن

مک 495 هزار تومن

اینا خدای کرم پودرن 

قیمتهارو گفتم فقط برای اطلاع.که در جریان باشید.خخخخ😉😉

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

مک جزو بهترین های جهان نیست. لانکوم و میک آپ فور اور و ایو سن لورن و ژیوانشی خیلی بهتر و قیمت بالاترن

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
1291

واقعا کیا با این قیمت ها میخرن🤔

✔دوست داشتن اتفاقی است که اگر نیفتد زندگی سرد خواهد بود و اگر اتفاق بیفتد به مرور همه چیز را آتش خواهد زد. دوست داشتن حد وسط ندارد. اگر به کسی علاقه نداشته باشی شاد نیستی، اگر کسی را دوست داشته باشی غمگین خواهی شد، چون دراو غرق خواهی شد. مگر اینکه خدا را بیش ازهمه دوست داشته باشی، آن گاه به تعادل میرسی.✔                                                      اللهم عجـــل لولیـــک الفرج
1307
خیلیا😔

خدایی میخرن وای من که دلم‌نمیاد

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
مک جزو بهترین های جهان نیست. لانکوم و میک آپ فور اور و ایو سن لورن و ژیوانشی خیلی بهتر و قیمت بالاتر ...

خب من اونایرو گفتم که اکثر ارایشگرهای ایران دارن استفاده میکنن برای مشتری و کیفیت خوبی دارن

خب من اونایرو گفتم که اکثر ارایشگرهای ایران دارن استفاده میکنن برای مشتری و کیفیت خوبی دارن

آره فهمیدم. من همه اینا رو استفاده کردم. پوستم مختلط هست هیچکدوم مثل میک آپ فور اور و ژیوانشی خوب و سبک نبود. 

مک خواهرم داره یه بار زدم اونم خوب بود ولی در حد میکاپ نبود.اما دوستش داشتم بافت مخملی داشت. ✌️

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
آره فهمیدم. من همه اینا رو استفاده کردم. پوستم مختلط هست هیچکدوم مثل میک آپ فور اور و ژیوانشی خوب و ...

چه خوب.منم خودم مک استفاده میکنم راضیم.پوستم مختلطه.ولی اینسری که تموم شه دوست دارم یه مارک دیگه استفاده کنم

1288
چه خوب.منم خودم مک استفاده میکنم راضیم.پوستم مختلطه.ولی اینسری که تموم شه دوست دارم یه مارک دیگه است ...

میکاپ هم تو همین رنج هست اگر دوست داری حتما تستش کن فکر کنم 540 بود آخرین بار پرسیدم.