2733
2739

۳۲ هفته و ۶ روزمه 

تکونای جوجم دو روزه خیلییی آروم و کمتر شده

نگرانم

بجای لگ زدنای محکم تکونای خفیف داره

طبیعیه بنظرتون

جوجه شما تکوناش چطوره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واییی خوشبحالت کاش منم زودتر بگذره و حس کنم...خیلی حس خوبیه... شاید خسته ست خو..

انقد دیرمیگذره زمان فکنم تا زایمان چندسالی بگذره😂😂😂😂

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤
2738

وووییی خوش بحالتون کاش برا منم زود بگذره آخراش بشه دیگهههههه میخام جوجو رو زودتر ببینم

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

واسه منم از هفته سی تکوناش ارومتر شد..از هفته 20 تا 30 خیلی لگداش محکم بود و در هر ساعت یه تکون اساسی میخورد ولی الان بیشتر حالت وول خوردن داره تا لگد...یه چیزی مثل موج مکزیکی آروم....البته از هفته سی عرضی مونده ...فکر کنم جاش هم تنگ شده نمیتونه خوب شیطونی کنه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

من به طور کلی زیاد تکونای بچه رو حس نمیکردم. روزای آخر هم خیلی تکووناش کم بود. ولی تا دلتون بخواد سکسکه میکرد. من از رو سکسکه هاش میفهمیدم سالمه. کلا رو ویبره بودم. الان که به دنیا اومده تلفی کرده و خیلی وول مخوره. شب تا صبح 10 بار باید از دورترین نقطه  اتاق بیرمش سر جاش بخوابونمش. اصلا جرئت نمیکنم تو تخت بذارمش یا بخوابونمش رو تخت خودمون. روز ها هم که میزامش تو تختش خودش رو از نرده ها آویزون میکنه. 

2706