2733
2734
عنوان

درد...

318 بازدید | 20 پست

تا وقتی دردشو نکشیده باشی نمیفهمی خبر حاملگی یه نفر چقدر درد داره؟؟؟

تا وقتی دردشو نکشیده باشی اصلا نمیدونی بوس و نوازش یه بچه توسط مامانش جلوی تو چقدر  عذاب داره؟؟؟

تا وقتی حسش نکرده باشی نمیدونی خبر زایمان یه نفر چقدر برات سخته!!!

تا وقتی خودت تجربش نکرده باشی اصلا نمیفهمی سقط یه بچه چقدر مادرش رو داغوووون میکنه!

تا وقتی خودت تجربه نکرده باشی اصلا نمیدونی چقدر درد داره هر روز حساب کنی اگه بچم می موند الان چند هفتش بود...

تا وقتی خودت تجربه نکرده باشی اصلاااا نمی فهمی دیدن بچه هایی که همسن بچه سقط شدتن چقدر عذاب آوره...

همه اینا درده درد...

دردی که امیدوارم هیچکدومتون هیچ وقت تجربش نکنید و حسش نکنید...

بد دردیه خدا ... به دادم برس... تویی تنها امیدم...

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

چرااا من همشو درک میکنم حالا ک ۳بار سقط تجربه کردم ۳بار بچمو از دست دادم انگار شدم سنگ هیچی منو ناراحت نمیکنه چیزی ک تو الان ازش مینالی چندساله ک زندگیمو در گیر کرده والان به نقطه ی بیخیالی رسیدم

اگر پاداشا بودم شک نکن صدای خنده ات را سرود ملی میکردم مادررررررر😚😚😚

بلهههه درده ک وقتی تو حتمله ای دخترعموهاتم حامله میشن تو از دستش میدی اونا به دنیا میارن اونا عکس بچشون.پروفایل میزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلهههه درده ک وقتی تو حتمله ای دخترعموهاتم حامله میشن تو از دستش میدی اونا به دنیا میارن اونا عکس بچ ...

دقیقا من سه تا سقط با دو سال نازایی و هر روز مشکلات جدیدی که کشف میشه!!!

2731
دقیقا من سه تا سقط با دو سال نازایی و هر روز مشکلات جدیدی که کشف میشه!!!

۳بار سقط با ۴سال نازایی و اینکه راحت دکتر بهت میگه خانمممم شما هیچوقت طبیعی باردار نمیشی میری دنباله ای وی اف بازم حامله نمیشی.دقیق یک ماه ۳روزه بچمو از دست دادم 

بله دادم مشکل از همسرمه تهرانم

ان شالله خدا هم همین روزا نگاهی به ما بندازه. ولی کامل کامل بدین آزمایشاتو. هم ایمنی و هم انعقادی

2738
ان شالله خدا هم همین روزا نگاهی به ما بندازه. ولی کامل کامل بدین آزمایشاتو. هم ایمنی و هم انعقادی

میگم ۴ساله من درگیرم هر ارمایشی بگی دادم میلیون میلیون خرج کردم نمیشه دیگه ولش کردم هرچی بادا باد مهم نیست از ۲۰سالگی تا ۲۴یالگی دنبالشم

من شوهرم اسپرم خیلی ضعیفی داشت خودمم یکم کم کاری تخمدان داشتم.بهمون گفتن حتما باید میکرو کنید نه حتی آی وی اف.خدارو شکر طبیعی باردار شدم با کلی نذرو نیاز.دعا و ختم.امیدتونو از دست ندین.هیچوقتم به کسی حسودی نکنین که این خودش نعمتو دور میکنه.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
من شوهرم اسپرم خیلی ضعیفی داشت خودمم یکم کم کاری تخمدان داشتم.بهمون گفتن حتما باید میکرو کنید نه حتی ...

ان شالله به سلامتی نی نی تون رو بغل بگیرید. اصلا صحبت حسودی نیست

ان شالله به سلامتی نی نی تون رو بغل بگیرید. اصلا صحبت حسودی نیست

درک میکنم.منم سه سالو نیم کشیدم.وقتی کسایی که باتو و بعد تو ازدواج کردن همه بچه بغل میشینن کنارت.یا مثلا وقتایی بود که با بچه های کوچیک بازی میکردم شوهرم دعوام میکرد.خیلی سخت بود

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706