2726

سلام من میخوام کابینیت سفارش بدم برا خونه جدیدم باید چه نکاتی ها در نظر بگیرم رنگش چطوری باشه 

تو را  من چشم در راه دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه رنگی بگیر که تو دیوار اشپز خونه خودشو نشون بده 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
2728

كشو خوبه داشته باشه تعدادشم زياد دسته هاشم طوري نباشه مدام گير كنه به لباسو اينا 

رنگم سفيد مده 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

مد ک یه مدت باشه دیگه مد نیس.....شما یه رنگ و طرحی بگیر ک همیشه زیبا باشه....مام خاستیم برا خونمونم کمد دیواری بزنیم .....اخه دوتا داریم.....یارو اومد متر کرد و گف بزنم براتون ۱۶ ملیون درمیاد مام بیخیال شدیم

رنگ سرانیک آشپزخونه ات...پرده هاش.کاغذدیواری یا دیوهر...کلا رنگ دکوراسیون خونه خیلی تو انتخاب رنگ ام ...

بعنی اول اونا انتخاب کنم

تو را  من چشم در راه دارم
حتما باید دورنگ باشه یا مثلا فقط سفید باشه بد میشه

فقط سفید ک بنظرم اصلا ....واس یکسال اولش خوبه...خیلی لکه میفته روش روغن و چربی رو زود جذب میکنه...همیشه ی خدا باید دستمال بدست باشی

2706