2726

نینی ندارم ولی خیلی دوست دارم برا بعدی اقدام کنم بنظرتون چه اسمی قشنگه دخترو فانتزی و با معنی میپسندم ،برا پسر هم اصیل ،البته پسرمو امیرعلی گزاشتم چون بدلم افتاده بود بخاطر امام علی

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر تو مثله منییی..... منم همینطور 

اینکه نینی دلت میخواد ،من پسرم یکسالو نیمشه ولی خیلی دلم میخواد بازم بچه بیارم با اینکه خیلی شیطونه ،بخاطر عروسی خواهرمو اینکه پسرم شیطونه صبر کردم 

آخرین تیکه ی این جورچینی، ای عشق...

پسر منم امیرعلی . فعلا قصد بچه دار شدن ندارم اما خیلی فکرمیکنم چی بزارم . دختر ملینا و لیانا به امیرعلی میاد . و پسر نمیدونم. ولی کلا نیادم مهم نیس مث امیرعلی شیک باشه کافیه

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
دختر الینا

اسم برادرزاده های منم امیرعلی و الینا

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

اسم پسرم امیرعلی دخترم فاطمه 

ربطی بهم نداره ولی دخترم ولادت حصرت زهرابودپسرمم ولادت حضرت معصومه

امیرعلی شوهرم دوست داشت ومن رضاولی الان راضیم چون بهش میاداسمش...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اینکه نینی دلت میخواد ،من پسرم یکسالو نیمشه ولی خیلی دلم میخواد بازم بچه بیارم با اینکه خیلی شیطونه ...

منم اسم پسرم امیرعلیه و یه دفعه ب دلم افتاد ک بزارم 

وگرنه مهرزاد میخاستم بزارم .۲ سالو نیمشه ..دلم بچه میخاد اما میگم زوده 

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 
2706