2726
عنوان

بعداز ازدواج

232 بازدید | 33 پست

هنوزبا دوستای مجردیتون دوست هستید؟

من هستم ولی گاهی عصبی میشم توقع دارن مثل خودشون وقتت ازادباشه برای بیرون رفتن 

یا دردودل کردم بخدا ازسگم پشیمان ترم😒🤤😌

مثلامتنی چیزی می گذارم یاظاهرقضیه روحفظ می کنم مسخره ام می کنن 

یامثلا امده بودخونمون نهارموند وعصرم موندوشوهرم امد نهاردادمش بعدهم رفتیم بیرون 

بعد دوباره دوستانه جمع شدن من نشدبرم مسخره کرد گفتمش توکه طرف اجازه نمیده بیای دروغ میگی بهش🙄گفت من می خواهم بعدبیام ولی اقامون نمیزاره ایییی من ک متاهلم نمیگم اقامون😏ترجیح میدم بامتاهلارفت وامدکنم شماچی

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دوست صمیمی داشتم اونم از وقتی که فهمید همسرم قصد داره بامن ازدواج کنه اذیتمون میکرد مزاحمش میشد منم گذاشتم کنار خداروشکر الان تنهای تنهام. از بچگی به دوست شانس نداشتم.

2728
خخخخ حساس نباش کم کم رابطتت کم کن

اخه بعدمیگن متاهلاخودشونومی گیرن😒

اگر یار با وفا و صادق باشد😍و عشق👑 می تواند دوبال پروازباشد👯‍♀️از زمین خاکی تاعرش خدا🎑
با یکی عین خودت بگرد بهتره من فقط ی دوست دارم که مجرده اونم ۷ ساله رفیقیم عین خواهرمه بقیشون ریختم د ...

دور وبرم بگردم ۱ادم پیدانمی کنم😏

با خانم های دوستای همسرم خیلی خوبم متاهلن 

ولی دوست خودم ک متاهله خیلی رابطمونوبدکرد چندبارگفت طلاق ازانورم کرم می ریخت وشنیدم می گفت خوشبحالش شوهرش قدبلندوخوشگل وخوش اخلاقه درصورتی ک ب من می گفت با این خانواده چجورمی سازی طلاق

یا این دوستم متن قشنگی می گذارم برای مادرشوهرم مسخره می کنه 😐

مهم نی تو برا خودت زندگی کن 😁😁

ببین یکیم خودشونمی گیره خودشون نمی گذارن😂😁عاطی توشاهدباش

دوست رو تو حریم شخصیت راه نده حداقل تا قبل اومدن شوهرت باید از خونت بره

باباخیلی پروبود😐من اصلا اصلا روزی خونه کسی نمیرم مخصوصاوقتی شوهرش بخوادبیاداستراحت کنه 

بعدبرای خودش میگه بی افم نمی گذاره رانندگی کنم یا نمی گذاره برم جایی 😐

2706