2726
عنوان

بزرگ بودن سر جنین کسی بوده تا حالا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1072 بازدید | 28 پست

😂😂😂منم نی نیم کله گندس.. نترس چیزی نیس.قدشم دکتر سونو گفت بلنده ماشالا.گفتم مشکلی نیس ؟گفت نه همه چی عالیه فقط طبیعی بخوای بزای دهنت سرویسه😂

مهربونا .. ممنون میشم برای سلامتی بابای عزیزم یه حمد شفا مهمونش کنین🙏😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂منم نی نیم کله گندس.. نترس چیزی نیس.قدشم دکتر سونو گفت بلنده ماشالا.گفتم مشکلی نیس ؟گفت نه همه ...

راستی سونو هم دوهفته جلوتره همیشه بخاطر این کله گنده گردالیش😂😂😂.قربونش برم😍

مهربونا .. ممنون میشم برای سلامتی بابای عزیزم یه حمد شفا مهمونش کنین🙏😢
2728
😂😂😂منم نی نیم کله گندس.. نترس چیزی نیس.قدشم دکتر سونو گفت بلنده ماشالا.گفتم مشکلی نیس ؟گفت نه همه ...

نه در هر حالت سزارین میشم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
نه در هر حالت سزارین میشم

سلام عزيزم من رفتم سونوي ١٨هفته بهم گفتن هيدروسفالي خفيف الان دكترم ميگه شايد ژنتيكي سر خودتون بزرگ باشه كه البته خانواده ي همسرم سراشون بزرگه ميگم يعني ممكنه هيدروسفاليش اشتباه باشه همين ژنتيكي درست باشه؟

سلام عزيزم من رفتم سونوي ١٨هفته بهم گفتن هيدروسفالي خفيف الان دكترم ميگه شايد ژنتيكي سر خودتون بزرگ ...

عزیزم نگران نباش بعد اینکه به من گفتن سرش بزرگه از مامانم پرسیدم خودم بدنیا اومدنی سرم بزرگ بوده دکترمم گفت دور سر مهم نیس مهم داخل جمجمه اشه

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
خداروشکر بعد از دنیا اومدن کاری نکردید 

نه .مگه باید کاری میکردیم.همه ی بزرگ بودن ها دلیل بر مریضی نیست.من پدرمم هم سرش  بزرگ و پسرم ژنتیکش صورت درشت هست.مثل  سر مثلا گلزار و امین حیایی رو مقایسه کنید.اون سرش ریز اون گنده.ی مثال تقریبی.