2733
2734

بچه ها من خیلی دوسدارم برابچم کیک بگیرم ودور همی باخواهرم که از راه دور اومده ومادر وپدر خودم وشوهرم یه تولد کوچولو براش بگیرم اصلا دست ورقص واهنگم نه...به شادی احتیاج دارم درسته یکم دستمون تنگه ولی بلاخره نباید به خودم وبچم شادی رو حروم کنم واسه پنجشنبه برنامه ریخته بودم وبه شوهرمم گفتم تاخواهرم هست دورهم یه کیک بخریم شاد باشیم گفت نه امسال بیخیال درحالی که پارسال هم به زور خانوادگی گرفتم خودمم میخوام خرج کنم...امروز دیدم واسه پنج شنبه کار چیده بره خارج شهر نصاب هم هست شبم نمیاد کلی باهاش بحث کردم دلم شکست ..انگار نه انگاربهش گفته بودم بنظرتون خودم یه کوچیک بگیرم برم خونه مادرم ..نمیخوام دومین سال بدنیااومدن بچم براش کیک نگیرم عکس نگیرم میخوام خودم ببرمش اتلیه بنظرتون کاربدی میکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی بدون شوهرم براش تولد بگیرم اون اصلا براش اینچیزامهم نیست کلی اشک ریختم خسته شدم از یکدندگیش ..

خب حالا ک واسش مهم نیست بگیر 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2738
اگه حوصله قهر و دعوا داري بگير اگر نه صبر كن شوهرت بياد كار درستي نيست 

نمیخوام بگم خودم کیک گرفتم میخوام بگم مادر پدرم گرفتن ...خونه مادرم غریبه هم نیست بینمون ..واسه اینکه بچه خواهرمم کوچیکه میخوام این دوتابچه هم دلشون شادبشه ...نمیدونم

نمیخوام بگم خودم کیک گرفتم میخوام بگم مادر پدرم گرفتن ...خونه مادرم غریبه هم نیست بینمون ..واسه اینک ...

اگه بگي مادرم گرفته خوب فرق ميكنه اما عزيزم تو زندگي مشترك هيچ وقت نبايد لج بازي كرد 

2706