2733
2734
عنوان

قرآن خونها یه لحظه تشریف بیارید 😘

346 بازدید | 33 پست

دوستان عزیز من زیاد مذهبی نیستم ولی در کل دلم با قرآن آروم میشه .تو این بارداریم هم شدیدا احساس نیاز به قرآن دارم ولی ما که عرب زبان نیستیم در کل خواندن با تلفظ نا صحیح معنی رو عوض میکنه و گناه داره .حالا من گاهی صوت میگیرم و گوش میدم و معنیشو هم از قبل میخونم به نظرتون از ثوابش کم نمیشه ؟! 

✌Bi kurdî dijîm u bi kurdî dimrim ✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام نه خیلی هم عاالیه اگر تونستید به صفحه قرآن نگاه کنید چون نگاه کردن در هنگام گوش دادن به قرآن توصیه شده

خدای مهربونم تمام فرزندانم را صالح قرار بده...فرزندانم نذر راه توست یا صاحب الزمان❤️

من تو بارداریم تاحالا 2 با قران رو ب عربی خوندم ولی میخوام شروع کنم یه بارم معنی بخونم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

خودت هم با صوت تکرار کن 

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔
2738

نه عشقم،،،،

لطفا منو هم دعا کن،،،،ممنون

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

نه چرا کم بشه؟ مهم نیته. عربیشو بخونی خب تاثیرش بیشتره. ولی واقعا تو دوران بارداری خیلی تاثیر داره روی بچه و اینده اش 

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست.... هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود.... صحنه پیوسته بجاست... خرم آن نغمه ک مردم بسپارند به یاد...

اصلا 

پیامبر فرموده اند هر اجمی (هر کسی ک عرب نیست) 

قران بخونه تلفظش صحیح نباشه توسط فرشته ها اصلاح میشه و ب اسمان میره 

ابنو همیشه استادم میگفت 

معنی قران رو هم بخونی ب همون اندازه عربیش ثواب میبری

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
خوبه چند بار که خودم خوندم احساس گناه کردم چون واقعا به تلفظ صحیح تسلط نداشتم .با گوش دادن حسم قویتر ...

خوب برو آموزش ببین خیلی راحته زود یاد میگیری

ان شا الله بزودی برای امام حسن علیه السلامحرم میسازیم و در نیمه رمضان غرق در گل و گلابش میکنیم
2706