2737
2734

به حدی شب تا صبح اب میخوره که پوشکش در حال انفجاره و همش نم میزنه اخه من نمیدونم چه تشنگیه که داره مصرف پوشکم زیاد شده اینقدر سنگینه که باورم نمیشه این همه در طول روز اب میخورم کسی بوده تجربه ای داشته باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم همینطوری بود بهم میگفتن تقصیر خودم بوده که آب بهش دادی عادت کرده.ولی بعدها تو یه مقاله خوندم که حتما باید اب بدی چون بعد ندادن شیر بدن بچه احساس کمبود آب میکنه با اب دادن باید جبرانش کنیم

2731

اخه مگه چقدر تشنش میشه از یه ادم بزرگ بیشتر اب میخوره بعدشم اون موقع که شیر میخورد اینقدر پوشکش سنگین نبود و لی الان در حال انفجار جیش میکنه.گفتم شاید مشکلی داره خدایی نکرده

اتفاقن منم دقیقن مشکلم با دخترم همین بود دیروز بردم دکترش گفت اشکال نداره هرچی درخواست اب کرد بهش بده چون چیز خوبی هست . دخترمنم شب تا صبح همش میگه اب از وقتی از شیر گرفتمش . انقد پوشکش پر میشه که نصفه شبم مجبورم عوضش کنم 

بهانه های دلتو بسپار به دست های خدا ....هوای غم هاتو داره خدای خوب عاشقا....
2738

دختر من الان ۸ ماهه از شیر گرفتمش از هممون بیشتر اب میخوره شبام سه الی ۴ تا لیوان میخوره هر یکی دوساعت پا میشه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2706