1147
1226

واسه كسايي كه رژيم دارن موثره ( از جمله خودم كه همش از خودم ميپرسم خبببب امروز چي بخورم🤣

خدا را در قلب كساني ديدم كه بي هيچ توقعي مهربانند 🌷🌷

ماست وکدو.سوپ هویج وقارچ.

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکریک سالگی گل پسرم رادوین،وزن فعلی ۶۷،۶۰۰،من تونستم به هدف اولم برسم،هدف اول۶۸ ،هدف دوم=وزن ایده آل ۶۴، هدف سوم=وزن فوق العاده ایده آل۶۰  .ان شاا...تاتولدیک سالگی رادوین جونم،به۶۴کیلورسیده ام،من می  توانم  

مرغ رو بخوابون تو مواد جوجه بذار تو فر

سبزیجات بخار پز کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

قارچ کبابی،سیب زمینی وتحم مرغ آبپز.خوراک گل کلم.

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکریک سالگی گل پسرم رادوین،وزن فعلی ۶۷،۶۰۰،من تونستم به هدف اولم برسم،هدف اول۶۸ ،هدف دوم=وزن ایده آل ۶۴، هدف سوم=وزن فوق العاده ایده آل۶۰  .ان شاا...تاتولدیک سالگی رادوین جونم،به۶۴کیلورسیده ام،من می  توانم  

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1156

نخود پخته + گوشت بدون چربی 

نرگسی اسفناج 

سفیده تخم‌مرغ + سیب زمینی + سبزیجات 

ماهی تو فر 

مرغ کبابی 

عدسی لوبیایی سوپ جو 

تن ماهی در آب + سبزیجات 

سینه مرغ پخته + نخودفرنگی ذرت هویج 

کدو حلقه شده تو فر + انواع سبزیجات 

تاس کباب بدون روغن

خوراک کدو بادمجون، سوپ جو و سبزیجات، کباب تابه ای رژیمی، خورشت کرفس کم روغن با برنج قهوه ای، خوراک سبزیجات، عدسی،  فیله مرغ ، سبزیجات ابپز ، تخم مرغ اپز، ماهیچه، کشک بادمجون ابپز و خیلی از غذاهای دیگه

1233