2737
2734
عنوان

راهکار برای خوشبو کردن منزل

26180 بازدید | 40 پست

دوست دارم با هم در میون بذاریم چه راهکار و ترفندهایی برای خوشبو کردن خونه هامون انجام میدیم،

من همسرم سیگاریه و جایی خوندم که سوختن شمع بوی سیگار و جذب میکنه،

من از شمع و عود استفاده میکنم،

به دستگاه بخور اسانس اضافه میکنم،

گاهی یه قابلمه آبجوش میذارم روی گاز و بهش وانیل اضافه میکنم

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

من پوسته لیمو و گلابو میریزم تو آب میزارم بجوشه..باهاش هم پوستمو بخور میدم هم هوا خوشبو میشه

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

هیچ زباله ای توی خونه نمیزارم بمونه... بعدش کارهای زیر:

1) بعد از نظافت خونه... توی آشپزخونه یک دونه عود روشن میکنم... 

2) توی سرویس بهداشتی افشانه مخصوص با رایحه گلهای وحشی🌹

3) توی اتاق خوابها... افشانه گل رز میزنم... 

یک مسلمان واقعی... به مذهب و اعتقادات دیگری... اهانت نمیکنه🌹❤️

اينو از دوستان اينجا ياد گرفتم

يه پنبه رو با عطر خوشبو خيس ميكنم ميذارم تو كيسه ي جاروبرقي 

هر موقع جارو ميكشم خونمون خوشبو ميشه تا چند ساعتم يا يك روزم حتي بوش ميمونه

يكي ديگه از دوستان هم گفتن با رنده ي پوست ليمو اينكارو ميكنن 

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

بهش میگم انصافأ بیشتر مواقع رعایت میکنه ولی نه همیشه ، منم دوست دارم همیشه خونه بوی خوبی بده و هزار جور پادزهر مختلف میزنم به بوی سیگار ش 😊

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...

روشی که من استفاده میکنم جواب میده خونه بوی قنادی میگیره پیشنهاد میکنم امتحانش کن

2706