2726

سلام به همگی 😍

خانما خوشگلا من پوستم خشکه تازگیا جوش هم زده افتضاح .خانمایی که پوستتون خشکه ضد افتاب و کرم پودر و پنکیک چی میزنین؟رژلب چی ؟چه مارکی خواهشا به منم بگین من هر چی میخرم یا رنگش روشنه یا زیادی تیره😣دیگه خسته شدم 😢شماها مارک لوازم ارایشتون بگین لطفا😘

صبر،اوج احترام به حکمت خداست 🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما که پوستت خشکه اول اینکه کمتر آرایش کن که منافذ پوست بسته نشه

بعدشم هر بار از بیرون میای خونه، حتما حتما با فوم مخصوص پوستت صورتتو بشور و کرم مرطوب کننده بزن

اصلا هم با پوستت و جوشات ور نرو

من کرم پودرم اس پی اف داره مارک لامینین

فقط رژ میزنم ک مداد لب ازین بزرگا میگیرم مارک آریکو رنگاش ملایم و محشرن با موندگاری بالا.

چون پوستم خیلی چربه نمیتونم زیاد آرایش کنم😢

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  
كرم پودر اكتيپور، ضد آفتاب uriage ريمل loreal رژ etude  كانسيلر pastel ديگه غير اينا چيزي خواست ...

ممنون .همش واسع پوست خشکه .تنوع رنگم داره .همه جا گیر میاد یا باید اینترنتی خرید کنم 

ممنون .همش واسع پوست خشکه .تنوع رنگم داره .همه جا گیر میاد یا باید اینترنتی خرید کنم 

من پوستم خشكه، همشم عاليه بهم ميسازه چند ساله ميزنم، ترجيحا از داروخانه بگير همشو داروخانه داره

من پوستم خشكه، همشم عاليه بهم ميسازه چند ساله ميزنم، ترجيحا از داروخانه بگير همشو داروخانه داره

ممنون عزیزم خیلی لطف کردی .اینبار همشو میخرم 😍

2706