2733
2734

چرا نمیری پیش مشاور! خودت تو گوگل سرچ کن کامل همه چیو توضیح داده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان/ هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/ این هم نفسی، چه حس و حالی دارد/ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسمش روشه بیش فعال ، 

فعالیت بیش از حد و عدم تمرکز روی یک موضوع خاص برای چند دقیقه

از علایمش هست

باز تو گوگل بسرچی هست 

ولی بعید میدونم تا کلاس پنجم صبر کرده باشی اگر بیش فعال بود تا الان هزار باره متوجه شدی بودی شیطنت بچه هارو نذار پای بیش فعالی

خدایا همون گناهامونو ببخش که نمیذاره دعاهامون برآورده بشه
پسرم کلاس پنجمه و بعضی نشانه های بیش فعالی رو به نظرم داره

من روانشناس در زمینه کودک هستم

از چه زمانی علائم که میگید شروع شده؟

وضعیت درساش چطوره؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

عزيزم رياد اطلاعي ندارم 

مطمئنن توي سايتاي مختلف مطالب علمي زيادي ميتوني پيدا كني 

به حرف آدماي كه تخصص ندارن زياد نميشه اعتماد كرد

مرد از زن در زندگي دو چيز ميخواهد (نشاط و سازگاري) و زن از مرد در زندگي دو چيز ميخواهد (اعتماد و احترام ) مواظب اين دو چيزهاي مهم در زندگيمان باشيم.  
2738

خواهر زاده من بيش فعاله.... اولين نشونش اين بود كه ارتباط چشمي برقرار نميكرد......شعر مي خوندي نگات نميكرد تا تكرار كنه يا كلا گوش نميداد.... فوق العاده شلوغ.. دير تر حرف زد تقريبا 3 سالگي...الان كلاس اوله... از 3 سالگيش متوجه شديممم بيش فعاله

من روانشناس در زمینه کودک هستم از چه زمانی علائم که میگید شروع شده؟ وضعیت درساش چطوره؟

درسش خیلی خوبه. البته جاداره که بهتر بشه ولی بی دقتی و عجله نمیذاره. مثلا گاهی سوال جا میندازه یا جواب تشریحی سوال رو نمینویسه و یه دفعه جواب آخر رو مینویسه. البته اینا گاهی پیش میاد

دیکته اش تا الان عالی بوده هیچوقت تو هیچ پایه ای مشکل نداشته

ریاضیش هم خوبه اما اصلا حوصله انجام تکالیف ریاضی رونداره

هیچوقت با تکلیف نوشتنش مشکل نداشتم خوب و دقیق انجام میده اما دیر . همون اول که از مدرسه میاد انجام نمیده

از کلاس اول تا الان کیف و وسایل مدرسه اش رو خودش جمع میکرده و خیلی به ندرت چیزی رو جا گذاشته ومدرسه نبرده اما گاهی وسایلاش روتو مدرسه جا گذاشته مثل لباس و کاپشن و اینا

خیلی عجوله و صبرش کمه

وسط حرف می پره

معلمش میگه خیلی تو کلاس حرف میزنه و گاهی کارهایی میکنه که تمرکز بقیه رو به هم میزنه

با همکلاسی هاش تقریبا میونه اش خوبه. تو هر جمع دوستاش که باشه مدیریت میکنه اون جمع رو . معلمش میگه هر حرفی بزنه همه بچه ها به اون نگاه میکنن. گاها قلدری هم داره 

کارهای خطرناک وجسورانه شنیدم گاهی تو مدرسه انجام میده اما تو خونه من ندیدم یا مثلا تو رفت و آمد و از خیابون رد شدن دیدم که خیلی محتاطه

از انتقاداینا خوشش نمیاد معمولا یکی دیگه رو مسئول کارای اشتباهش میدونه

تو خونه یه شیطنتایی مثل مسخره بازی یا اذیت کردنی که حرص آدمو در بیاره داره. با دوستاش هم احتمال میدم همین طور باشه

خیلی خیلی کتاب میخونه و وقتی در حال مطالعه است کاملا متمرکزه

تو خونه کارای عقب مونده داره و کاراش رو سروقت و زود انجام نمیده همیشه میگه بعدا 

بیش فعالی نیست عزیزم

ممکنه اضطراب داشته باشه فقط

اگه تهران هستی و میخوای بیشتر بررسی بشه میتونی بیاریدش کلینیک ما

یا با شماره های توی امضاء من تماس بگیری

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بیش فعالی نیست عزیزم ممکنه اضطراب داشته باشه فقط اگه تهران هستی و میخوای بیشتر بررسی بشه میتونی ...

مرسی عزیزم تهران که نیستم

با شماره هایی که گذاشتید تماس میگیرم

مطمئنید بیش فعالی نیست؟

خواهر زاده من بيش فعاله.... اولين نشونش اين بود كه ارتباط چشمي برقرار نميكرد......شعر مي خوندي نگات ...

این علامتی که میگید فکر کنم داره. یه بار مربی باشگاهش میگفت وقتی باهاش صحبت میکنم و توضیح میدم بهم نگاه نمیکنه

خودم هم  که باهاش صحبت میکنم این مورد گاهی پیش اومده 

این علامتی که میگید فکر کنم داره. یه بار مربی باشگاهش میگفت وقتی باهاش صحبت میکنم و توضیح میدم بهم ن ...

خب شما ميگيد كلاس پنجم.... ما از 3 سالگي متوجه شديم بس كه شلوغي ميكرد و نسبت به بچه هاي ديگه فرق داشت.. شما اگه  پسرتون بيش فعال بود مطمين باشيد زودتر از اينا ميبردين دكتر.... الان پسر خواهر من از 3 سالگي تحت درمان ... بچه هاي بيش فعال تا 12 سالگي خوب ميشن

این علامتی که میگید فکر کنم داره. یه بار مربی باشگاهش میگفت وقتی باهاش صحبت میکنم و توضیح میدم بهم ن ...

اینها علائم بیش فعالی نیست عزیزم

اطلاعات غلط موجب نتیجه غلط میشه

علائم بیش فعالی قبل از شروع مدرسه باید شروع بشه

مهمترین علائم افت عملکرد هست،اگه بیش فعال بود نمرات درسش بسیار ضعیف بود ولی شما همچین گزارشی ندادید

2706