2410
2553
عنوان

قرص افزایش میل جنسی برای خانومها

565829 بازدید | 107 پست

کسی قرص افزایش میل جنسی برای خانومها سراغ داره . من تو یه فیلمی دیدم خانومه یه قرص که اسمش lady era بود خورد و از این رو به اون رو شد . آیا چنین قرصی وجود داره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فيلم ديدن كار خوبي نميباشد😐

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  
2720

من همینجوریش میل جنسیم سربه فلک میزاره فکرکن قرصم بخورم شوهرم سربه بیابون میزاره😂😂😂😂😂

تیکرعروسمیه😍😍❤❤میشه اگه امضامو میبینین براینکه عروسیم به خوشی سرتاریخ برگزاربشه بادل مهربونتون یه صلوات مهمونم کنین😘😘😍😍❤❤
2714
نه بابافیلم بوده الکی نقش بازی کرده😄 قطره گل سرخ خوبه میل جنسی رازیادمیکنه

قطره گل سرخ خوردم هیچ اثری نداشت . بهترین مارکش رو هم گرفتم . مال شرکت باریج اسانس 

ببین یه توصیه میکنم عملی کنی میری جهنم به منم ربط نداره جوابگوی نکیر منکرم من نیستم😐گناهشم پای خودت😐فیلم سوپر ببین😂

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

من اسنفدا نکردم تا حالا ولی یه تحقیق مبسوط راجب این قرصا کردم نتیجه اینکه روی خانم ها چون زنها هم به لحاظ هورمونی هم روانی باید روشون کار بشه تا تمایل جنسیشون بالا بره و این قرص ها بیشتر هورمونی هستن تاثیر آنچنانی ندارد.ولی قرصایی که برای آقایون هستن موثر هستن.چون مردا نیازی به آرامش روحی روانی برای تحریک و لذت بیشتر ندارن.

به خودت اهمیت بده هیچ چیز و هیچ کس مهم نیست مهم اینه که تو حالت خوب باشه تا دیگران هم کنارت حالشون خوب بشه.🌹
2706