2410
2553
عنوان

خانمها چکار کنم بقیه حسرت نخورن

704 بازدید | 44 پست

به خدا قصدم فخر فروشی نیست .خودم سختی زیاد کشیدم.ولی خداخواست همسرم اومد خواستگاریم. همسرم شکر خدا از همه لحاظ عالیه.ولی همه تو روم حسرت زندگیمو میخورن و بهم میگن.همش میگن چه شانسی داشتی،دقیقا همین دیشب حتی خواهر خودم گفت بزن به تخته عجب شانسی داشتیا.کلا با شوهرمم تو جمع خوبیم باهم.این حسرت خوردنا همش انگار باعث میشه مریض بشم .به خدا دوساله ازدواج کردم همش مریض شدم.خسته شدم همش بی حالم.نمیدونم چکار کنم انقد بقیه اینجوری نگن.به خدا از ترسم یه خونه جدید خریدیم دوست ندارم برم.اگه برم دیگه وا ویلا.😳به خدا قصد پز دادن ندارم.بگید چکار کنم لطفا .انقد به چشمشون نیایم😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
😪چ شانسی داری خاهر😂

امضاء ت  

حالا چرا روزی سه بار

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2714

اسپند برا خودتون زیاد دود کن.

تاوان حرفهایی که نمیتوانیم بزنیم موهای سفیدی است که لابه لای موهایمان داریم...به همه می گوییم ارثیست...به قول هاینریش بل درد دارد وقتی ساعتها مینشینی و به حرفهایی که هیچ وقت قرار نیست بگویی. فکر میکنی...
عزیزم سوره ی ناس و فلق رو زیاد بخون از خوشی ها و کارهاتون برای بقیه نگو . لا حول و لا قوت الی باالله ...

مرسی گلم زیاد میخونم.آره تا جایکه بشه نمیگم ولی بعضی وقتها خبر به گوششون میرسه

عزیزم معوذات بخون و بسپر به خدا

معوذات= توحید و فلق و ناس

رفتارتم همونجور که خودتم میدونی، هیچی از زندگیت تعریف کنن، حتی اگه یه سوزن خریدی، بذار همونقدر ک میبینن و ظاهره فقط بچشم بیاد

هرکی هم گفت بگو هر زندگی ای یه مشکلاتی داره بالاخره، ایشالا خدا به شما فقط خوبی بده

شکسته نفسی کردم😩بیشتره سه باره

وضع هممون همینه.بیخیال داداچ

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2706