1421
1389
عنوان

خانمها چکار کنم بقیه حسرت نخورن

573 بازدید | 44 پست

به خدا قصدم فخر فروشی نیست .خودم سختی زیاد کشیدم.ولی خداخواست همسرم اومد خواستگاریم. همسرم شکر خدا از همه لحاظ عالیه.ولی همه تو روم حسرت زندگیمو میخورن و بهم میگن.همش میگن چه شانسی داشتی،دقیقا همین دیشب حتی خواهر خودم گفت بزن به تخته عجب شانسی داشتیا.کلا با شوهرمم تو جمع خوبیم باهم.این حسرت خوردنا همش انگار باعث میشه مریض بشم .به خدا دوساله ازدواج کردم همش مریض شدم.خسته شدم همش بی حالم.نمیدونم چکار کنم انقد بقیه اینجوری نگن.به خدا از ترسم یه خونه جدید خریدیم دوست ندارم برم.اگه برم دیگه وا ویلا.😳به خدا قصد پز دادن ندارم.بگید چکار کنم لطفا .انقد به چشمشون نیایم😢

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

😪چ شانسی داری خاهر😂

😅😅

رختخواب را رهــا کردم و روے زمین خوابیـدم ،،، ســرما به بدنم نفوذ کرد و مریض شدم ، اما روحــم شفا پیدا کرد ،،،،  چه مریضی لذت بخشی.....!!!!              👈چمران👉 اینگونه درخاطراتش نوشت ، وقتی طاقت دیدن نداشت، دیدن خواب پیرمردی روی زمینــ سرد، و دیدن خودش داخل رختخواب گرمــ......                          واما این روزها..این روزها سرما جهانی را گرفته ،سرمای یتیمی،سرمای یک وعده غذا،سرمای یک جرعه آب،سرمای ظلم، بی عدالتی ، فحشا ،سرمای یمن، و...اگر پیرمردی قلب شهیـــدی را چنین بیازارد،   این عصر یخبندان با قلب یک 👈امــام👉چه میکند؟؟!                                 العجل.یـــامولا یــــاصاحب الزمان 
1401

اسپند برا خودتون زیاد دود کن.

تاوان حرفهایی که نمیتوانیم بزنیم موهای سفیدی است که لابه لای موهایمان داریم...به همه می گوییم ارثیست...به قول هاینریش بل درد دارد وقتی ساعتها مینشینی و به حرفهایی که هیچ وقت قرار نیست بگویی. فکر میکنی...
1394
عزیزم سوره ی ناس و فلق رو زیاد بخون از خوشی ها و کارهاتون برای بقیه نگو . لا حول و لا قوت الی باالله ...

مرسی گلم زیاد میخونم.آره تا جایکه بشه نمیگم ولی بعضی وقتها خبر به گوششون میرسه

عزیزم معوذات بخون و بسپر به خدا

معوذات= توحید و فلق و ناس

رفتارتم همونجور که خودتم میدونی، هیچی از زندگیت تعریف کنن، حتی اگه یه سوزن خریدی، بذار همونقدر ک میبینن و ظاهره فقط بچشم بیاد

هرکی هم گفت بگو هر زندگی ای یه مشکلاتی داره بالاخره، ایشالا خدا به شما فقط خوبی بده

1387

عزیزم بعضیاکلن زیاد توچشمن من خودم ای مدلیم هرکارکنم خیلی معلومه ومشخص اول سعی کن زیاد توجمع باهمسرت گرم نگیری ن ک کم محل کنی ولی خب وقتی این مدلین شمام دیگه همش وردل هم نباشین صدقه هرووزززز بزار وان یکاد زیادبخون سوره الناس فوت کن ب خودت وشوهرت درکل خودتو جلوچشم ننداز

اونی که ازهمه بیشترمیخنده ازهمه بیشترغم داره...
خدا کنه توهم باشه.چون مجرد بودم کاملا سرحالو شاداب بودم

به خودت تلقین میکنی وگرنه مرذم انقدرم بیمار نیستن اگه اینجوری میبود همه ی پولدارا وخوشگلا الان زیر خاک بودن بس که بقیه چشمشون میکردن

1424