2733
2734
عنوان

تاپیک دوستانه و خصوصی

| مشاهده متن کامل بحث + 30654 بازدید | 5452 پست
شوهرم اومد دم خونه مامانم تو نیمد رفتم دم در گفتم بیا تو😂 شوهر منم همیشه گوشی ب دست داره مکالمه میک ...

عزیزم نرگس جان تبریک میگم انشالله به سلامتی نی نی تو بغل بگیری.خدایا شکرت .انشالله قسمت بقیه آرزودارا بشه

خدایا ممنونم........از اینکه هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لذتشو ببر

تا حالا يه چيزي صاف از ناي تا مثانه ات بوده كه حتي نتوني خميازه بكشي!!!

تا يه لقمه غذا ميخوري با سرش فشار بده هر چي اسيده بياد گلوت 

خيليييي سخت شده واسم 

شايد اگر ميچرخيد اينقدر سخت نبود

بگير مواظب باش خوش به حالت كه داره تموم ميشه دو ماه كامل واسه من مونده  دو ماااااااه

وای همه ۸ماه گذشته یه طرف این یک ماه یه طرف دیگه

خیلی دیر داره میگذره

میشه برای حل مشکلم دعا کنی!؟خواهش میکنم🥲🙏🏻
تا حالا يه چيزي صاف از ناي تا مثانه ات بوده كه حتي نتوني خميازه بكشي!!! تا يه لقمه غذا ميخوري با سر ...

وای نگو که دارم لحظه شماری میکنم که تموم بشه

وای همه ۸ماه گذشته یه طرف این یک ماه یه طرف دیگه خیلی دیر داره میگذره

ای جانم دیگه چیزی نمونده نارگلی ...خودتو آماده کن ....راستی حتما این روزای آخر سینه هات رو چرب کن و ماساژ بده ... برای سخت نشدن شیردهی خیلی موثره ....من نمی دونستم نکردم خیلیبییییی اذیت شدم .

💗الهی و ربی من لی غیرک💗
2738
تا حالا يه چيزي صاف از ناي تا مثانه ات بوده كه حتي نتوني خميازه بكشي!!! تا يه لقمه غذا ميخوري با سر ...

ای جانمممم هستی ....عیب نداره دیگه چیزی نمونده ...... منم همش شربت معده دستم بود ماه های آخر ..... دیگه چیزی نمونده دختر ...حسابی به خودت برس بچه خوب وزن بگیره و خودتم جون داشته باشی برای سز ...هرچقدر خوبتر وزن بگیره خودت راحت نری .

💗الهی و ربی من لی غیرک💗
ای جانم دیگه چیزی نمونده نارگلی ...خودتو آماده کن ....راستی حتما این روزای آخر سینه هات رو چرب کن و ...

چشم عزیزم حتما چربشون میکنم چون علاوه بر شیر دهی زایمان رو هم تحریک میکنه،شاید اینجوری یکم زایمانم جلوتر بیفته

شوهرم اومد دم خونه مامانم تو نیمد رفتم دم در گفتم بیا تو😂 شوهر منم همیشه گوشی ب دست داره مکالمه میک ...

وای نرگسی مبارکهههههههه

اصلا نمیدونی چ حالی شدم برات

مبارکه عزیزم

خیلی مبارکه

الهی هرار مرتبه شکرررررر😍😍😍😍

الهی الهی

کلی ذوق دارم حیف نصفه شبه جیغ میغ نمیتونم بزنم😂

آخی...حالا بهتر شده؟ عزیزم😍😍😍 ماشاالله😘😘😘 دیگه مردی شده برای خودش،حالا کو تا شیطونیاشو ببین ...

مرسی😘اره خدارو شکر نسبت به اون روز خیییییلی خوب شده فقط کمی سرفه داره و ابریزش بینی که کیپ میشه اون خیلی اذیتش میکنه تو خوابیدن و شیر خوردن....نارگل بچه بزرگ کردن خییییلی سخته 

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
2706