2737
2734
عنوان

هدیه از همسر

331 بازدید | 20 پست

از دوران نامزدیمون و بعدش هم اوایل عروسی تا زمانی که بچه دار بشیم رابطه مون خیلی خوب بود الان هم خوبه ولی یه چیزهایی دیگه نیست که یکم آزارم میده. 

مثلا برام هر چند وقتی گل میخرید یا یه هدیه کوچیک ولی الان دیگه هیچ خبری نیست هیچی. درسته بچه دار شدیم و الان تقریبا یک سالشه و درگیریم ولی دلیل نمیشه بابای خودم هنوز هم برای مامانم ازین کارهامیکنه حتی یه وقتها رژ و لاک ست میخره براش یا پدر شوهرم هم همینطورهمیشه گل میخره ولی نمیدونم چرا همسر من با اینکه خیلی مهربونه ولی انگار یادش رفته من هستم و همسرشم نمیدونم چیکار کنم خوشم نمیاد بهش بگم چرا برای من چیزی نمیخری. چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شايد بخاطر مسائل ماليه نيست؟

نمیدونم . مشکل مالی رو که تا حدی همه الان درگیرن ولی نه دیگه به اندازه یه هدیه کوچیک نمیگم که چرا برام فلان چیز گرون رو نمیخره

گل بخر بزار تو خونه خیلی نا محسوس بگو دلم تنگ شده بود عطر گل بپیچه تو خونه

اره راست میگه یه روز برو چند تا گل بخر بذار جلو دست هی برو دورو برشون بگو چقد گل خوبه قشنگه هی اینور اونور کن بگو چقد گل دوس دارم جواب میده👌

مستقیم نگی بهش همینجوری نشون بده

2706