2737
2734
عنوان

رفع ترک های حاملگی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26712 بازدید | 44 پست
خدا کنننه دعا کنین نخورم من خیلی حساسم

منم حساس بودم

اما داغون شد پوستم،الان خیلی غصه میخورم.همش میگم نکنه شوهرم دلش ی شکم و بدن صاف بخواد و بهم خیانت کنه

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
منم حساس بودم اما داغون شد پوستم،الان خیلی غصه میخورم.همش میگم نکنه شوهرم دلش ی شکم و بدن صاف بخواد ...

نه بابا این فکرا رو نکن 

این ترکا نتیجه گذشتته شوهرتم میفهمه 

البته بری لیزر خوب میشه

میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا این فکرا رو نکن  این ترکا نتیجه گذشتته شوهرتم میفهمه  البته بری لیزر خوب میشه

دکترا میگن لیزر همش دروغه

من خوشبختم،روزهای خوش درانتظار منه،من به تمام خاسته هام دست پیدا خواهم کرد.من مثبت اندیشم.خدایاشکرت
2728
دکترا میگن لیزر همش دروغه

نه بابا کی میگه 

من دیدم ک حتی با کرم هم خوب شدن 

دوست من با کرم از بین برنده ترک اوریفلیم خوب شد ترک هاش 

میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستید
2738

من روغن زیتون زدم از۵ماهگی به بعد اما جای همه ترکها موند،به سینه هامم زدم بعد زایمان شل شل شدن،،اصلا اینکارا نکنید که پشیمون میشید،فکر کنم ابرسان الو ورا بهتر باشه البته امتحان نکردم،،،

بنظرم بستگی به جنس پوستت داره که ترک بزنه یانه.

نمیره عزیزم منم الان ۵ماهه ک دارمشون سفید شدن😕

وای عزیزم هنوز زوده یکاریش کن. منم همینجور ترک خورده بود پوستم. دکتر هم رفتم گفت درمان نداره. اما یه مشاور تخصصی پوست و مو بهم مشاوره داد یه کرمی داد بهم زدم  قیمتشم اصلا بالا نیس. الان هیییییییچ ترکی ندارم. ترک ران و سینه و شکمم رفت و محو شد. حتماااا ازش مشاوره بگیرین. تخصصی و رایگان مشاوره میده بهتون. 

خواهرم و و زنداداشم ازش گرفتن کرم و ترک اونام رفت. تازه مشکلات پوست و مو تونم میتونیین بگین بهش لک هاتونو و جوش و.. همه رو درمان میکنه با محصولات  اورجینال و واقعا عالی 

شماره شو میزارم واقعا کمکتون میکنه. خیلی ام مشتری داره همگی راضی ان.تقریبا کل فامیل ماهم مشتریشن 😅

09053244541 خانم قربانزاده ،اس. واتساپم جواب میده بهم. ایشالا که مشکل شمام حل بشه 

سلام خانما من خودم شکمم خیلی ترک خورده بوددیگه خودم دست به کار شدم یه اسکراب ساختم هم رفع کامل تیرگی هم ترکارو ازبین می‌بره برای تیرگی لک چه صورت چه تمام بدن خواستید در خدمتم 09036258168

2706