2726
عنوان

دوباره بتا دادم

314 بازدید | 30 پست

سلام دوستان من پنج شنبه بتا دادم ۴۶ بود الان دوباره دادم ۲۲۵ 😍😍😍قربونش برم که داره تند تند رشد میکنه دوستای گلم برامون دعا کنید اینجا مینویسم چون خودم خیلی احتیاج ب تجربیات بقیه داشتم میخوام بعدها کسی اومد سرچ کرد ب کارش بیاد و منو نی نیمو دعا کنه امردز از روز اول آخرین پریدپودم ۲۷ روز میگذره

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکت باشه عزیزدلم..بچه هاسوال دارم؟؟؟؟

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
2728

مبارك باشه واسه همه دعا كن

منم بتا اول دادم پايين بود خيلي ترسوندنم ٥٤ بود دو روز بعد هم ٨٤ ولي چهار روز بعدش بالا رفت نبايد نگران باشي

نه! به كفر من نترس، كافر نميشوم هرگز! چرا كه به نميدانم هاي خود ايمان دارم

مبااارکههههه😍😍😍😍😗😗😗😗😗😗❤❤❤❤❤❤❤❤💝💝💝💝💝💝💟💟💟💟💟💟💓💓💓💓💓💓💘💘💘💘💘💞💞💞💞💞💞💞😘😘😘😘

ایشالله صحیح و سالم‌ باشه واسه همه دعا کن😚😚

❤همیشه واسه همدیگه دعای خوب کنیم خدا اینطوری بیشتر دوسمون داره❤
2706