2733
2734
عنوان

خانم های شیرازی بیاید لطفا

138 بازدید | 11 پست

سلام , من میخوام برای پسرم سِت روتختی (روتختی , رو بالشی , ملحفه خوشخواب ) بخرم که شکل شخصیت های کارتونی روش باشه مثل بِن تِن , بَتمَن , مرد عنکبوتی و این چیزها , کسی میدونه کجا گیرم میاد ? حدود قیمتش هم اگه میدونید بگید لطفا, در ضمن سایز 200*120 میخوام , چون تختش یه نفره بزرگه ( نوجوان )

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
عزیزم تمام مغازه های کالای خواب دارن 

ممنون , شما نمیدونی کجا تنوعش بیشتره ? من به خاطر بارداریم نمیتونم زیاد بگردم

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون , شما نمیدونی کجا تنوعش بیشتره ? من به خاطر بارداریم نمیتونم زیاد بگردم

عزیزم من ایران نیستم قبلاً ی. دونه اون میدان بعثت بود نمی‌دونم هست یا نه هنوزم ببین از ۱۱۸ شماره بگیر مثلا بگو نمایندگی کالای خواب رو میخام برندی مثل لیلیان ببین بهت شماره میدن

2728
عزیزم من ایران نیستم قبلاً ی. دونه اون میدان بعثت بود نمی‌دونم هست یا نه هنوزم ببین از ۱۱۸ شماره بگی ...

ممنون عزیزم , لطف کردی 😘😘

عزیزم فکر کنم تو تمام کالاهای  خواب گیرت بیاد... من خودم از یک کالا خواب ته معالی آباد سمت فلکه احسان پاساژ آرین اونجا خرید کردم پتو راضی بودم.

تو مشیر فاطمی هم فروشگاه فکر کنم نقش ایران اسمشه خیلیی تنوع داره

عزیزم فکر کنم تو تمام کالاهای  خواب گیرت بیاد... من خودم از یک کالا خواب ته معالی آباد سمت فلکه ...

مرسی عزیزم , یعنی ست روتختی بچه گانه داشتن ? به خاطر کمردردم خیلی نمیتونم بگردم

2738
مرسی عزیزم , یعنی ست روتختی بچه گانه داشتن ? به خاطر کمردردم خیلی نمیتونم بگردم

اون تو مشیر فاطمی که تقریبا مطمئنم داشت . تو معالی آباد شک دارم...گرچه همشون دارن کم و بیش...نمیشه بزاری بعد وضع حملت؟ اذیت نشی

اون تو مشیر فاطمی که تقریبا مطمئنم داشت . تو معالی آباد شک دارم...گرچه همشون دارن کم و بیش...نمیشه ب ...

بعد از زایمان که دیگه با دوتا بچه سختمه برم بیرون , گفتم تا هنوز زایمان نکردم بهتره برم , از طرفی میترسم خوشخواب تخت پسرم کثیف بشه , برای همین زودتر بگیرم بهتره , ممنون عزیزم که جواب دادی , حتما میرم 😍