2737
2739
عنوان

نوزاد ٢٠ روزه

322 بازدید | 25 پست

سلام دوستای گلم یه سوال داشتم نی نی من ٢٠ روزه دنیا اومده اصلا نمیدونم چطوری بهش شیر بدم چون هرموقع خودم خواستم بهش شیر بدم زودی میخوابه و دیگه نمیخوره ولی وقتی شیرخشک میدم حتی تو خواب هم میخوره دوس ندارم اینقده بهش شیر خشک بدم ولی اصلا نمیدونم باهاش چیکار کنم شیرخودمم کمه هرچی قطره و قرص شیرافزا و رازیانه و این چیزا بوده خوردم بازم زیاد نمیشه کسی راه حلی داره ؟

هر دو ساعت یبار شیرش بده داره شیر میخوره با کف پاش ور برو نذا بخوابه 

هر دفعه ی ربع تا ۲۰مین شیرش بده 

سعی کن وقتی از خواب بیدار شد پوشکو باز کن بشورش تا خوابش بپره بعد شروع کن ب شیردادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر دو ساعت یبار شیرش بده داره شیر میخوره با کف پاش ور برو نذا بخوابه  هر دفعه ی ربع تا ۲۰مین ش ...

اصلا با شیر خودم حتی نیم ساعتم بهش بدم سیر نمیشه شاید چون شیرم کمه اینطوریه..

ابگوشت هم شیرو زیاد میکنه  سوپ جو شیرو زیاد میکنه فقط جو رو قبلش خیس بذا کوچولو نفخ نکنه

آبگوشتم خوردم واقعا هیچی تاثیر نداره از روز اول شیرم بهتر شده ولی اونقدری نیست که راحت بتونم بدوشم بهش بدم

اصلا با شیر خودم حتی نیم ساعتم بهش بدم سیر نمیشه شاید چون شیرم کمه اینطوریه..

از کجا میدونی سیر نمیشه ؟

شیر مادر چون ابکیه و زود هضم میشه بچه تند تند شیر میخاد و مادر فک میکنه سیر نشده 

روزی چن یار شیر خشک میدید

[QUOTE=73462008]سوپ و ابگوشت و ابمیوه زیاد بخور.تند تند شیرش بده تا شیرت زیاد شه.[/

الان از صبح پنج شش باره هی دارم بهش شیر میدم سریع میخوابه دوباره بیدار میشه شیر میدم دوباره میخوابه همش کارم همینه چون میخوابه سیر نمیشه باز بیدار میشه

2738

تو کلاس بارداری بهمون گفتن بعد از زایمان قبل ازهر بار شیر دهی یه کوچولو سوپ گرم بخورین.

. تو سوپت سبزی رازیانه و شنبلیله و جوانه گندم.....بریزین.میگفت اگه چند روز اول این کارو کنین تا دوسال شیر دارین😁

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
[QUOTE=73462008]سوپ و ابگوشت و ابمیوه زیاد بخور.تند تند شیرش بده تا شیرت زیاد شه.[/ الان از صبح پنج ...

عیب نداره چند روز اذیت میشی ولی ارزش داره.

شیر خشک نده .همون مکیدن بجه باعث میشه شیرت زیاد شه

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏
از کجا میدونی سیر نمیشه ؟ شیر مادر چون ابکیه و زود هضم میشه بچه تند تند شیر میخاد و مادر فک میکنه س ...

چون بازم گریه میکنه وقتی شیرخشک میدم دیگه سیر میشه و ساکت و راحت میخوابه...هر دوساعت یه بار یا سه ساعت بعد شیرخودم بهش میدم 

تا میتونی حموم برو با اب گرم سینتو ماساژ بده کمتر بهش شیر خشک بدی گرسنه اش میشه شیر خودتو میخوره 

وقتی بزرگ می شوی قدت کوتاه می شود آسمان بالا می رود و تو دیگر دستت به ابرها نمی رسد و برایت مهم نیست که توی کوچه پس کوچه های پشت ابرها ستاره ها چگونه بازی می کنند آنها آنقدر دورند که تو حتی لبخندشان را هم نمی بینی و ماه ، همبازی قدیم تو آنقدر کمرنگ می شود که اگر تمام شب را هم دنبالش بگردی پیدایش نمی کنی.
عیب نداره چند روز اذیت میشی ولی ارزش داره. شیر خشک نده .همون مکیدن بجه باعث میشه شیرت زیاد شه

آخه روزای اول میخواستم شیرخشک ندم مثلا خیلی گشنه بود و زردی گرفت از اون میترسم گشنه بمونه و زردیش برگرده

تا میتونی حموم برو با اب گرم سینتو ماساژ بده کمتر بهش شیر خشک بدی گرسنه اش میشه شیر خودتو میخوره&nbs ...

باید از امروز شیرخشکشو کمتر کنم فقط نمیدونم از کجا بفهمم سیر میشه یا نه چون الان دل دردم داره نمیدونم گریه میکنه گشنه شده یا دلش درد میکنه

2706