2733
2734

چون بخاطر اونا با من سردی میکنه....خیلی ناراحتم دوستان، چکار کنم؟ همیشه فکر میکردم منو بیشتر از اونا دوس داره

خدایا ، نی نیمو حفظ کن

سعی کن بهش محبت کنی همین ولی کلا همیشه همینجوریه والا منم پدرو مادرمو از همسرم بیشتر دوست دارم

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینکه پدر  مادر شو دوست داره طبیعیه اینکه ب شما بی محلی میکنه یکم غیرطبیعیه

مثلا سر یه موضوعی طرف اونا بود طبق معمول و منو سردی میکرد

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
خب باهاش حرف بزن

حرف زدم ولی میگه بی محلی یا سردی نکردم بهت، و میگه اصلا سرد نیستم باهات اشتباه میکنی،

)ولی من حس میکنم روحش پیش اوناس نه من)

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
2738

این که دوسشون داره طبیعیه

منم پدر و مادرمو بیستر دوس دارم

اما دلیل نمیشه بخوام بی محلی کنم

همسرمم همینطوره..هر کی تو جایگاه خودشه

بنظرم باهاش حرف بزن

نه اینکه جبهه بگیری و بخوای دعا کنی

خیلی اروم و بهش بگو میدونم که اونا روبیشتر دوس داری این طبیعیه

اما دلیل کم توجهیات چیه

اکه اونا پدر و مادرتن منم زنتم

حرف زدم ولی میگه بی محلی یا سردی نکردم بهت، و میگه اصلا سرد نیستم باهات اشتباه میکنی، )ولی من حس می ...

اینقدر حساس نباش خوب پدر ومادرشن دیگه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
این که دوسشون داره طبیعیه منم پدر و مادرمو بیستر دوس دارم اما دلیل نمیشه بخوام بی محلی کنم همسرمم ...

از بس لوس و ننره،،،،خسته شدم 

خدایا ، نی نیمو حفظ کن

خلایق هرچه لایق بی خیال عزیزم همه همینجورن شوهرمن انفد لای قرض رفته خودشم دوست نداره چ برسه ب بقیه حیف عمرت نیس الکی بااین فکرا خودتو پیر نکن اگه مخاهی بهش فکرنکنی اعتمادب نفستو بالاببر 

همه چیزدرست میشه دقیقا 32 ام این ماه ساعت 25
از بس لوس و ننره،،،،خسته شدم 

شما هم لوسی عزیزم

حس میکنم روحش پیش اوناست یعنی چی؟

به نظرش شما اشتباه کردی سردی میکنه اگر فکر میکنی مقصر نیستی محلش نده تا آروم شه بعد بنشینید منطقی صحبت کنید

چند سالته؟

شما هم لوسی عزیزم حس میکنم روحش پیش اوناست یعنی چی؟ به نظرش شما اشتباه کردی سردی میکنه اگر فکر میک ...

درست گفتی منم لوسم😕میدونم منم مقصرم...27

خدایا ، نی نیمو حفظ کن
2706