2737
2734
عنوان

دعا سریع بچه دارشدن

80761 بازدید | 43 پست

دوستان این دعا رو بخونید 

رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه انک انت السمیع دعا 

هروقت نونستید یادتون بود و هر تعداد ... من این ماه اینو خوندم و خداروشکر جواب گرفتم برای سلامتی من و نی نی هم دعا کنید 

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 

منم همیشه میخونم ولی.....😢

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا جواب میگیری منتظر باش بهت قول میدم شما همتون استرس دارید من این ماه فقط استرس نداشتم 

بارداری طبیعی ترین پروسه روی زمین هست که به ما واگذار شده تا انجامش بدیم با کمک خدا با انرژی مثبت موجودی سالم و صالح و کارامد برای جامعه رو با وجود خودم پرورش میدم خدایا کمک کن بتونم این مسئولیتو با موفقیت طی کنم 
2728

ان شاالله خدا خودت ونی نی رو سالم حفظ کنه وهرکی نی نی میخواد زود دلش شاد بشه😍آیه ی ۵۸ و ۵۹ سوره ی واقعه هم خیلی مجربه

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
چرا جواب میگیری منتظر باش بهت قول میدم شما همتون استرس دارید من این ماه فقط استرس نداشتم 

استرس تا دلت بخاد ولی دیگه کم آوردم خسته شدم ب خدا گفتم دیگه التماست نمیکنم هروقت خودت صلاح دونستی بهم بده

خدااااجونم ممنونم بابت هدیه کوچولوت،خدایاااا شکرت منم بعداز ۷سال مامان شدم،دعا‌کنید برام همه چی خوب پیش بره،امام حسین ممنونم که رومو گرفتی😇توروز اربعین تستم مثبت شد😍یه صلوات واسه منتظرا....چقد زود رفتین عشقای من....کاش منم برده بودین....آخه چراااااااااااااا😭😭😭😭😭😭😭

الهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم ان شاالله حاجت روا شی 

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
2738
مبارک باشه عزیزم.انشالله بارداری شیرین و خوبی داشته باشی و به سلامتی زایمان کنی

مرسی عزیزممممم خدا از دهنت بشنوه بهترینها قسمت خودت بشه

استرس تا دلت بخاد ولی دیگه کم آوردم خسته شدم ب خدا گفتم دیگه التماست نمیکنم هروقت خودت صلاح دونستی ب ...

ن برو یوگا فقط بیخیال شو میگیره بخدا بیخیال باش بگو اصلا نمیخوام فقط فکر شادی باش

ن برو یوگا فقط بیخیال شو میگیره بخدا بیخیال باش بگو اصلا نمیخوام فقط فکر شادی باش

خیلی ازاین فکرا کردم ولی واقعن میترسم میگم نکنه تو سرنوشتم بچه نباشه وای خدا دیوونه میشم😭

خیلی ازاین فکرا کردم ولی واقعن میترسم میگم نکنه تو سرنوشتم بچه نباشه وای خدا دیوونه میشم😭

باع ی چیزی بهت بگم من هرچی نی نی سایتو اینور اونور کردم دیدم همه اونایی که استرس دارن باردارم میشن از بس منفی نگرن سقط میکنن بچه بیچاره رو ازت خواهش میکنم مثبت اندیش بشو بخدا تو باردارم بشی همش دنبال استرسی بخیال باش دختر خوب میخوای مادر بشی ۹ ماه صبر ارامش 

باع ی چیزی بهت بگم من هرچی نی نی سایتو اینور اونور کردم دیدم همه اونایی که استرس دارن باردارم میشن ا ...

ممنون عزززیزم بابت دلگرمیت ،دوست دارم بیخیال باشم ولی دست خودم نیس،وقتی میبینم همه دارن ومن دارم توحسرتش میسوزم ناامید میشم....

2706