2726
عنوان

کسی اینجا میکرونیدلینگ پوست انجام داده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 87398 بازدید | 79 پست
من صورتم صافه صافه ولی شله و یکمی لک دارم و چروک های ریز. البته با کرم کاور میشه ولی بدون کرم خوب نی ...

برای لک و چروک ریز خوبه عزیزم.. چروک هاتم تا خیلی ریزه برو تا عمیق نشه.. منم با کرم عین هلو میشه پوستم ولی میخواستم که بدون ارایشم عالی باشه که خداروشکر جواب داد. گفت 4جلسه باید بیای من 1جلسه رفتم هفته بعد حلسه دوممه

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستم شما کجا رفتین ؟

کرج. عظیمیه. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
واقعا ۳.۴روز بعدش خووووب خوب شد؟؟؟ میخام بدونم تاچندروز نمیتونم برم جایی خیلی برام مهمه شما راضی ...

خود پی ار پی ورم میاره ولی میکرو خوب بود شنبه رفتم سرکارچهارشنبه انجام داده بود فرداش هم رفتم مهمونی خیلی فاجعه نبود حتما انجام بده ولی مراقبت بعدش مهمه که لک نیاری

پسر گلم 
2706