2703
2553

درد داشت؟؟؟؟

راضی بودین؟

چه تغییری کرده پوستتون؟؟؟

تا چنددد روز بعد انجامش پوستتون قرمز و ملتهب بود؟؟؟خیلی طول میکشه عااااادی شه؟

من واسه فردا هم وقت دارم.

بستگى به نوع پوست بين دو تا پنج روز قرمز ولعد پوست پوست ميشه.واسه جاى وش ولك چروك عاليه به شرطى كه دكترت حين ميكرو ازمحلول ها وكوكتل هاى مزوتراپى استفاده كنه

اللهم صل على محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. مارینا جوون

من انجام دادم ... اول اینکه حتما یه لایه ضخیم از بی حس کننده روی کل صورتت بزنه و نیم ساعت 45مین بمونه تا کامل بی حس بشی .. بعدش دیگه فقط حرکت نیدلو حس میکنی درد نداره... بعد از اینکه چند بار اینکارو تکرار کرد انگار خون جمع میشه زیر پوستت و عین نبض میزنه... 3روز قرمزی داشتم که بسته به نوع پوست متفاوته... 3روز کامل کرم ترمیم کننده روی صورتم بود. بعدشم پوسته ریزی. بعد از 2هفته پوست خوب میشه.. من یک مرتبه انجام دادم و پوستم 70درصد بهتر از قبل شد.

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2456

من ی جلسه رفتم دیگه نرفتم😂درد انچنانی نداشت .دکتر گفت مراقبتش ۵روزه التهابشم برا من فرداش خوب شد فک کنم

تاثیری عم نداش چون ی جلسه رفتم😂

من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد🍂❤

چون با سوزن انجام میشه درد داره قبلش بی حس کننده میزنی

صورتت هم جای زخم میمونه تا ۲ ،۱ روز

معمولا اول میکرودرم میکنن تا پوستت آماده بشه 

برای نتیجه گیری عالی ۳  ۴ جلسه باید بری

موثره

روز های خوب با تو بودن که رفتن خودت اما همیشه تو قلبمی🍂
2714
سلام. مارینا جوون من انجام دادم ... اول اینکه حتما یه لایه ضخیم از بی حس کننده روی کل صورتت بزنه و ...

ممنووون عزیزم از توضیحات و راهنماییات

تو سفت شدن پوست هم تاثیری داره؟

اخه من پوستم نازک و حساسه اگه پوسته پوسته شه بددددتر نمیشه بنظرت؟!

خیلی دوس دارم یکم سفت تر شه پوستم

براهمین گفتم انجامش بدم اخه میگن باعث کلاژن سازی پوست میشه

ممنووون عزیزم از توضیحات و راهنماییات تو سفت شدن پوست هم تاثیری داره؟ اخه من پوستم نازک و حساسه اگ ...

عزیزم یک هفته پوسته ریزی میکنه پوسته های مرده پوست میریزه... راستش باید دکتر پوستتو ببینه و نظر بده.. پوست من سفت بود من بخاطر لک جوش رفتم.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
سلام. مارینا جوون من انجام دادم ... اول اینکه حتما یه لایه ضخیم از بی حس کننده روی کل صورتت بزنه و ...

من صورتم صافه صافه ولی شله و یکمی لک دارم و چروک های ریز. البته با کرم کاور میشه ولی بدون کرم خوب نیس. به نظرت برای من خوبه؟ برای جوانسازی و سفت کردن؟

من همراه با پی ار پی انجام دادم بعد ار اینکه زخمام ریخت کلی پوست حال اومده بود سه چهر روز بعدش خوب خ ...

واقعا ۳.۴روز بعدش خووووب خوب شد؟؟؟

میخام بدونم تاچندروز نمیتونم برم جایی

خیلی برام مهمه

شما راضی بودی از انجامش،؟می ارزه به دردسرش؟

هزینه ش جلسه ای چند بود؟؟

2706