2733
2734

سلام ب همه دوستان، چند روزیه ک ب خاطر حرف ی خانم بد جور رفتم تو خودم، فقط ب خاطر اینکه نمیتونم شرایط رو تغییر بدم خودمو گول میزنم ک اوضاع خوبه ک افسردگی نگیرم، من ب اصرار خانواده زود ازدواج کردم، خیلی درس خوندن و پیشرفت برام مهم بود ولی حریف نشدم و ازدواج کردم وبعداز بدنیا اومدن پسرم شروع کردم ب درس خوندن و کارشناسی گرفتم، خیلی خوب بود و پیشرفت خوبی داشتم تا اینکه بچه دومم بدنیا اومد و نتونستم ادامه بدم و حسابی سرگرم خونه و بچه ها و همسرم شدم، اصلا وقتی برای خودم نموند، چند روز پیش ک پسرم رو برده بودم پارک، ی خانمی هم نوه اش رو آورده بود و سر حرف باز شو و ی کم از شرایطمو ن گفتیم و اون از دخترش گفت، من از خودم، ی حرفی بهم زد ک بد جور رفتم تو خودم، انگار تهی شدم ی لحظه

اين همه نوشتي بجز اوني كه بايد مينوشتي😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به حرف بقیه اهمیت نده عزیزم اینا دوستی خاله خرسه اس

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
گفت پس خودت چی، استقلال مالی و،، اینا نمیخواستی، خیلی دلم گرفت، حسه ی بازنده بهم دست داد

حالا فکر کردی همه اونایی که دانشگاه رفتن و بعدش ازدواج کردن سرکارن ومستقل؟ 40 درصدشون خانه دارن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
گفت پس خودت چی، استقلال مالی و،، اینا نمیخواستی، خیلی دلم گرفت، حسه ی بازنده بهم دست داد

خب لابد ته دلت دوس داری استقلال مالی داشته باشی و اینکه این خانوم به روت اوورده احساس کمبود کردی..

....Ever since I lost hope, I live much more happier

حرف که زیاده

بری سرکار میگن پس خودت چی؟ کی وقت میکنی به خودت برسی؟ همه زندگی که پول نیست هم سن و سالاتو‌نگاه کن چقدر از تو جوونترن!

اینم نمونه ای از حرفایی که ما میشنویم!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706