2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عزیزم مطبش کجاست؟

باید صبح زنگ بزنین نوبت بگیرین شنبه ها هستن و سه شنبه از ۸ تا ۳ بعدازظهر و ابنکه اولویت میدن به باردار اگه بخواین قطعی نوبت بده بهتون برین صبح مطب به منشیش بگید مشکل دارم و مریض خانوم دکترم نوبت بهتون میده من خودمم صبح قرار که برم مطبشون

واقعا قبلا هم رفتین؟ 

ی بار برا عفونت بعد از سقط رفتم البته خودم سقط کردم و اینکه دختر عمم پیش ایشون تحت نظر کامل واسه زایمان بودن من ی هفتس تحمل کردم بخاطر سه شنبه که تعطیل بوده که خانم دکتر بیان چون دکتر بیسواد زیاده

زود نوبت میده؟ به نظرت سونو بدم بعد برم پیشش؟

نه خودشون سونو دارن اگه نیاز داشته باشین خودشون سونو میکنند برا من که سونو واژینال خودشون انجام دادن اره همون روز اگه شخصا بری مطب نوبت میده بهتون خیلی ارومن به حرفاتونم قشنگ گوش میدن 

ی بار برا عفونت بعد از سقط رفتم البته خودم سقط کردم و اینکه دختر عمم پیش ایشون تحت نظر کامل واسه زای ...

مرسی از راهنمایی دوستم. من قصد داشتم برم پیش مریم پیشوا چون تعریف زیاد شنیدم اما یکی پشیمونم کرد

خدایا بغلم کن❤
مرسی از راهنمایی دوستم. من قصد داشتم برم پیش مریم پیشوا چون تعریف زیاد شنیدم اما یکی پشیمونم کرد

ابجی نگاه کن من کار دکتر شهریور رو از دختر عمم شنیدم چون دختر عمم زیاد حساسه وپیش همه دکتری نمیره گفت عالی بوده مطبشم شلوغه خودشم تخصصش عالیه و الکی حرفای مسخره مثل خیلی دکترت نمیزنه

ابجی نگاه کن من کار دکتر شهریور رو از دختر عمم شنیدم چون دختر عمم زیاد حساسه وپیش همه دکتری نمیره گف ...

باشه فدات شم مطبش خصوصیه؟ چقدر ویزیت میگیره میدونی؟

خدایا بغلم کن❤
2706