2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر خالم مارو یه روز برد شمال  همش تو خونه بودیم 😐 یه دریام مارو نبردن گفتن سرده کله صبحم ...

حالا که کله صبح بیدار میکردن وا😁

اللهم عجل لولیک الفرج                                                
2728

دست جمعی اگه بریم ،تو حیاط ویلا اهنگ میذاریم اقایون (بیشتر شوهره من )میرقصن ما دست میزنیم یا کردی میرقصیم .چای اتیشی و جگر کبابی درست میکنیم.بازی دست جمعی میکنیم مثلا پانتومیم اسم فامیل بازی فکری ،والیبال وسطی و...

دونفری اگه باشیم که بیشتر رمانتیکش میکنیم 😉

شوهر خالم مارو یه روز برد شمال  همش تو خونه بودیم 😐 یه دریام مارو نبردن گفتن سرده کله صبحم ...

اه با اینجور ادما سفر کوفت آدم میشه

عُمرِ گران میگذرد خواهی نخواهی🎵سعی برآن کن نرود رو به تباهی🎵مطلب دل را طلب از سوی خدا کن🎵زان که بُوَد رحمتِ او لایَتَناهی😊
2738

مام یه سال مهمون کسی بودیم شما دقیقا این بلا رو سرمون اوردن😂😂😂همش میگفت سرده .بازار نداره .جنگل خطرناکه .خلاصه کوفتمون کرد و برگشتیم

دست جمعی اگه بریم ،تو حیاط ویلا اهنگ میذاریم اقایون (بیشتر شوهره من )میرقصن ما دست میزنیم یا کردی می ...

ما معمولا دونفری میریم فک میکنم بیشتر حال میده

آره به خدا حالم ازشون بهم میخوره بعد جالب اینجاس خود دخترشون نیومده بود با خانواده شوهرش رفته بود ...

سفر دسته جمعی ممکنه شلوغ باشه و سر وصدا ولی خب اختلاف سلیقه ها زیاده 

2706