2726

بچه هاا شوهر رفته کربلا الان زنگیده میگه بازارم سوغاتی چی دوست داری بیارم برات.چادر گفت بگیرم گفتم نع یه عالم دارم.خوب به نظر شما بگم چی بیاره از اونجا؟چی خوب داره؟

زندگی خیلی خیلی به کام ماست😍منتها نه خودش....چیزش😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چادر خیلی خوبه ها اونم چادر مشکی خیلی قشننگگگگ هر چقدم داشته باشی چادر کربلا یه چیز دیگس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

همون چادر رو بگو من که چادر کربلام با همه چادرام فرق داره برام

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

منکه عاشق ماکسیاشونم چقد خوشکل و باکلاسن 

مهمان داشتیم از عراق دختراشون یه ماکسی های خوشکلی تن میزدن

Mimikh سابق هستم،،،لطفن برای سلامت نی نیم صلوات بفرسید💓💓💓
چادر خیلی خوبه ها اونم چادر مشکی خیلی قشننگگگگ هر چقدم داشته باشی چادر کربلا یه چیز دیگس

خوب پارسال بابام کربلا رفته دوتا چادر آورده برام.هنوز ندوختمشون چون چادری نیستم به کارم نمیاد

منکه عاشق ماکسیاشونم چقد خوشکل و باکلاسن  مهمان داشتیم از عراق دختراشون یه ماکسی های خوشکلی تن ...

ماکسی منظورت چیه میشه عکسشو بزاری واسم

خول یکی بیاد کمکم کنه نمیدونم چی خوب داره کربلا

من گفتم برام چادر عربي بياره، تو بازار بود تماس گرفت گفت ١٣٠٠ ، بگيرم؟ گفتم چه خبره مگه!!!!! البته اونجا براي خودشون ارزونه، پول ما بي ارزش شده

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706