2726

چه اتفاقایی تو روز عروسیتون افتاد که حرصتونو درآورد و وحشتناک عصبانیتون کرد  یا بر عکس خیلی خوشحال شدید و از ذهنتون پاک نمیشه ؟

دوست دارید دوباره بر گردید اون روز و عروسی بگیرید ؟اگه برگردید چیو تغییر میدید؟بگید بقیه هم تجربه بگیرن😉😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۹ تیر ماه تو اصفهان با اون هوای گرم آنچنان بارون و سیلی اومد که تو زمستون و پاییز اونجوری بارون نمیومد نصف عکسای فضای باز نشد بگیریم

نشود فاش کسی آنچه میان من و توست
2728

عروس عمم ك تو مراسم همههه سنگ تموم گذاشت اما تو عقد من موقع رقصيدن ب شوهرم يه هزاري كهنه داد تا خورده اون حرصم و واقعا در مياره

هميشه از خدا درخواست كنيد،شايد در طالعت نوشته باشد:         روزي اش خواهم كرد،اگر بخواهد.   💜💜💜                                            (تو درخواست هاتون اگه دوست داشتين براي مشكل من يه صلوات ميفرستين؟🌷)وزن در ٢٥بهمن ماه٧٣كيلو😐هدف در ٢٥اسفند٧٠كيلو🙋🏼‍♀️هدف دوم در ٢٥فروردين ٦٧كيلو🙋🏼‍♀️هدف سوم در ٢٥ارديبهشت٦٥كيلو😍

انگشتر خواهر شوهرم گم شده بود و نفهمیده بود بعد یکی از فامیلهاشون نزدیک ماشین پیدا کرده بود و اعلام کرد یه انگشتر پیدا شده و کلا همه خوشحال شدن

در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن                   من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود
فعلا كه شوهر نيست خواهر عروسي كردم ميگم بهت    

😂😂منم همینطور تاپیک داغترینا رو دیدم خواهر شوهرش میخواد تولد پسرشو تو هروسیش بگیره گفتم بقیه هم بیان تجربه های حرص درارشونو بگن ببینیم چی بوده😅😉

يه پيرزن غريبه اومد تو عروسيمون ميوه وشيريني وكيك خورد بعدشم بلند شد رفت فيلمش هست آخر نفهميديم كي بود🤔🤔🤔🤔😑😑😑

ولي خيلي خوش گذشت شوهرم هميشه ميگه كاش ميشد بازم عروسي ميگرفتيم يا حداقل اگه ميشد برميگشتيم به عقب مفصل تر ميگرفتيم☺️☺️☺️🤗🤗🤗

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

توی عروسی ما فامیلای شوهرم سرجنگ داشتن،ماقبل عروسی یه سبددرست کرده بودیم مخصوص شاباش   موقع شاباش دادن خواهرشوهرم یه نایلون آوردتاشاباشاروجمع کنه ولی خواهرم سبددستش بودبه خواهرم گفت شاباشاروبریزداخل این نایلون خواهرم گفت خیرماسبدداریم😅😅

شوهرم فیلم عروسی رونگاه کردنی میگه ایرانوعراقن 

عکس اتلیه مون دیر شده بود هول هولی اندتختم بدو بدو میرفتیم سوار ماشین شیم بریم تالار پاشنه کفشم شکست.مثل فلجا راه میرفتم رفتم تالار خواستم برم یواشکی بشینم بعد بگم کفش بیارن عوض کنم دختر عموم باصدای بلند اسممو صدا کرد کفشت پاشنه اش شکسته😐😐😐خلاصه همه فهمیدن😂😳😳

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�
2706