2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چن خریدی ؟؟؟تعریف هر کس از پوشانندگی فرق میکنه منظورت اینه جای جوشو بپوشه ؟؟خب اینو نمیکنه چون کرم پودر روزانه س و سبکه فقط یک دست میکنه ....یبار خودت امتحان کن 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
2728
چون دانشگاه میرم صب تا عصر هر چی میزنم میماسه رو صورتم مشکل پوستمم اینه ک یک دست نیست و منافذ باز ...

منم مشکلم اینه ک نمیدونم چی بخرم از ضد افتابم بدمیادش

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
آخی فاطو 😍😍😍سلام عشقم چقد دلم تنگته

سلاااااممممم عزیز دلم هارلی جون 😍😍😍😍😍😍

اینقد سایت نیومدمم فک نمیکردم کسی منو یادش باشه 🙈🙈🙈

فدای دلت شم منم بخدااااا💜💜💜💜💜💜😍😍😍😍

سلاااااممممم عزیز دلم هارلی جون 😍😍😍😍😍😍 اینقد سایت نیومدمم فک نمیکردم کسی منو یادش باشه 🙈🙈🙈 ...

چی میگی مگه میتونم تو رو فراموش کنم اصلا مگه کسی میتونه؟؟؟ من اصلا ذوق کردم اسمتو دیدم 😍😍😍😍😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
چن خریدی ؟؟؟تعریف هر کس از پوشانندگی فرق میکنه منظورت اینه جای جوشو بپوشه ؟؟خب اینو نمیکنه چون کرم پ ...

110 خریدم

میخام فقط بپوشونه 

هرر روز از کرم پودر استفاده  میکمم پوستم خیلیییی بی روح شده

رفتم ضد افتاب بخرم اینو داد

گفت هم ضد افتاب داره هم خاصیت درمانی هم پوشانندگی

اگ اگ بازش کنم استفاده کنم دیگ پس نمیبره ک 

چی میگی مگه میتونم تو رو فراموش کنم اصلا مگه کسی میتونه؟؟؟ من اصلا ذوق کردم اسمتو دیدم 😍😍😍😍😍

قربونت برمم منننننن مهربووونن

خیلی خوشحال شدم اومدی تاپیکم بخدا😍😍😍😍😍😍😍😍

ساخت امریکاست؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2706