2733
2734

اول مطمین بشید واقعا سونوگرافی درست گفته 

خیلی وقتها اشتباه میگن خواهر من اینجوری شد بهش گفتن این مشکل را داره خیلی نگران بود بعد سونوگرافی بعدی دید اصلا اینجور نیست

مطمینم معجزه خدا نزدیکه ناامید نمیشم    میشه یه صلوات واسه حاجت دلم بفرستی ؟؟ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اول مطمین بشید واقعا سونوگرافی درست گفته  خیلی وقتها اشتباه میگن خواهر من اینجوری شد بهش گفتن ...

میدونم عزیزم اخه من یه جا شنیده بودم کسایی ک رحمشون دوشاخس وقتی باردار میشن پریودم میشن همزمان همین موضوع باعث میشه به حامله بودنشون شک کنن

2738
بميرم برا امضات ك مث من شدي😔😔

خدا نکنه عزیزم.چی بگم گلم دردم یکی دوتا نیست.فکر کنم باید آرزوی مادرشدن را به گور ببرم.ازشوهرمم مطمئن نیستم که دوباره اقدام کنم به بارداری.

انشالله تو بزودی مامان میشی.

خدایا شکرت   
خدا نکنه عزیزم.چی بگم گلم دردم یکی دوتا نیست.فکر کنم باید آرزوی مادرشدن را به گور ببرم.ازشوهرمم مطمئ ...

عزيزم هرگز از رحمت خدا نشو،بلكه تو از من هم زودتر مامان شدي

صبور باش ولي تنبلي نكن

من تو زندگيم مشكلات زيادي داشتم صبور بودنم به كمكم اومد وفايل هاي دكتر حبشي مثلا كليدمرد

انشالله هممون طعم مادر شدن رو ميچشيم

عزيزم هرگز از رحمت خدا نشو،بلكه تو از من هم زودتر مامان شدي صبور باش ولي تنبلي نكن من تو زندگيم مش ...

ممنونم عزیزم.توکل بخدا.تا الانم امیدم به خدا و رحمتش زنده و شاد نگهم داشته.راضیم به رضای خدا.

فایلی که گفتی را دانلود میکنم گوش میدم.مرسی

خدایا شکرت   
2706