2737
2734
عنوان

حق دارم يان؟؟؟

120 بازدید | 15 پست

سلام من عقدم شوهرم چن هفتست هفته اي ي بار بادوستاش ميره تاصب تفريح من ازرفيق باز خوشم نمياد بهش گفتم امشب نره اونوقت دعواكرديم شما ميذاريد شوهراتون شبا بيرون باشن؟؟؟؟شايدم من حساسم 😔

نمیذارم...تودعواهامیگه من مث مردای دیگه آزادنیستم...دوستاش اهل همه چی بودن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نمیدونم والا نامزد سابق من هروقت میومد شهرمون مثل دم بمن اویزون بود.  خدا خدا مبکردم صداش کنن بره از من کنده شه. فقط تا مادرش امر میکرد میرفت اونم واسه خدمت رسانی. به نظر من حساس نشو مگه احساس کنی غیر عادیه یا سرد شده باهات. مردا برعکس زتا با رفیقاشون راحتن

2738

خخخخ نامزد منم همیشه اویزون من بود شاید تو این دوسال که باهاشم بعد عروسی دوسه بار با دوستاش بیرون رفته اونم با اجازه خودم چون منم خونه نبودم ... ولی یبار تو نامزدی روز تعطیلیش خواست بره با دوستاش گردش بیرون شهر خیلی ناراحت شدم یه حس بد داشتم که اخرشم کنسل شد نرفت

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2706