2737
2734

میشه ازتجربیات دوران بارداریتون بگید؟۶ماهه که باردارم ولی تو این شش ماه بجای نزدیک شدن به شوهرم احساس میکنم ازهم دورشدیم انگاری ک دروغه میگن بچه پیوندبین زن وشوهره.همسرم اصلا درکم نمیکنه قبلناخ باهم صمیمی بودیم ولی الان کلا تغییر کرده زندگیمون.من خ حساس و زودرنج شدم وشوهرم خ بی تفاوت بهم.همش ازم بدمیگه جلو خودم خانوادم و... ودریغ ازذره ای تعریف یعنی اینقد من جلوش بدم ک اینجوری میکنه؟تا اونجایی ک میدونم هیچوقت براش کم نذاشتم حتی دوران بارداریمم بااینک ویار داشتم شدیییید بازم همیشه غذاهامورد علاقشوبراش پختم لباساشو هرروووز صبح براش آماده کردم خونه رو همیشه براش تمیزو مرتب نگه داشتم بااینک باردارم و خ سخته واسم ولی اون اصلا نمیفهمه بعضی وقتا بانی نیم دردودل میکنم ولی گریه راحتم نمیذاره خ دلم گرفته

برای سلامتی نی نی جونم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستم منم شوهرم درکم نمیکرد حتی باهام دعوای شدید میکرد منم کار شما را میکردم الان پسرم کارایی میکنه که متوجه عدم ارامش تو بارداریم میشم، 1- آرامش خودتا تحتتتتتتتت هرررررر شرایطی حفظ کن چون هرچی ماهت بره بالا استرس واست سم میشه من بخاطر حرص و استرس زود زایمان کردم فشارم رفت بالا2. اصلا با نی نیت نه الان نه بعدا درد دل نکن روی زندگی اونم اثر میذاری3' از مردت توقعی نداشته باش تا ارومتر بشی کاش من خودم تو بارداریم اینا را رعایت کرده بودم

حالا من بارداری اونقدر دلم میسوخت برای شوهرم یعنی همش دلم تنگ میشد نمیدونم چرا...🤣استراحت مطلق هم ب ...

من تو بارداری ب شوهرم نزدیکتر بودم بعد زایمانم بخاطر بدی ها اون و مامانش ازش بدم میاد

من تو بارداری ب شوهرم نزدیکتر بودم بعد زایمانم بخاطر بدی ها اون و مامانش ازش بدم میاد

من یه روز اونقدر دلم تنگ شد که بااینکه نباید از جا بلند میشدم واستراحتی بودم رفتیم با ماشین بیرون من کنارش نشسته بودم ولی هی اشک می ریختم 🤣🤣🤣