1147
1226
عنوان

ازپس مخارجتون برمیایید؟

1141 بازدید | 125 پست

من که همش پول کم میارم

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

یک کلام نه

خانمایی که اضافه وزن دارین و نمیخاین تو ماه رمضون چاق شین خانمایی که دوست دارین رژیم بگیرین و خوشتیپ تر و خوشگل تر از قبل بشین من با هزینه خیلی کم میتونم بهتون برنامه بدم❤❤ایدی اینستاگرامم[email protected]فالووکنین بگین از نی نی سایتین تا تخفیف بدم بهتون😙😙😙

رژیم حضوری ورژیم اینترنتی

درمان چاقی موضعی با دستگاه (ویژه خانم ها)

رژیم درمانی برای:

چاقی- دیابت - کبد چرب- افزایش چربی خون

رژیم بارداری- رژیم شیردهی- تخمدان پلی کیستیک

کلیک کنید

1156

قبلا بااین پول شاهانه زندگی میکردیم.الان....

خانمایی که اضافه وزن دارین و نمیخاین تو ماه رمضون چاق شین خانمایی که دوست دارین رژیم بگیرین و خوشتیپ تر و خوشگل تر از قبل بشین من با هزینه خیلی کم میتونم بهتون برنامه بدم❤❤ایدی اینستاگرامم[email protected]فالووکنین بگین از نی نی سایتین تا تخفیف بدم بهتون😙😙😙
1233

نه اصلااااا الان دوهفته دیگ زایمانمه فقط موجودی۱۳۴تومن داره واقعابعضی وقتاازشوهرم متنفرمیشم داروندارشو به باد دادهمش توفشارمالی هستیم دیگ جلومامان بابام خجالت میکشم ازبس کمکم میکنن 

دیشبم تاپیک زده بودم درمورد بدبختیم 

ارزش پول خیلی کمه اجناسم خیلی گرونه

1167

ما قبلا با این درامدمون خوب زندگی میکردیم حداقل دو سه تا مسافرت اساسی میرفتیم و یه کم لاکچری بودیم اما واقعا الان شرایطمون خیلی عوض شده و خیلی چیزها رو حذف کردیم

بدن زنان به خودشان تعلق دارد و ناموس هیچ کس نیست و با بهانه های تعصب و غیرت نیاز به مراقبت خاصی ندارند. " ما میتوانیم از خودمان مراقبت کنیم اگر بگذارند. "
1241