2737
2734
عنوان

رنگ تیره نوزاد و رنگ روشن مچ دست کمک

2122 بازدید | 40 پست

سلام خانمای گل .. من دخترم به دنیا سفید و لپ قرمزی بود تا اینکه زردی گرف رفته رفته زرد و تیره شد. زیر دستگاه نبردم با قطره آوردیم پایین تا اینکه تو چهلمین روزش دکتر گف هنوز جزئی زردی داره. الان مج دست و پاهاش سفیده سفید هس ولی صورتش تیره به نظرتون سفید میشه یا تیره؟ خیلی ناراحتم

امیدوارم خدا حاجت دلمو بده 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر من تا دوماهگی زردیش طول کشید رنگ پوستم خیلییییی تیره شد اما الان که هفت ماهه س پوستش رنگ باز کرده داره روشن میشه ولی خب در اصل پوستش گندمیه 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
2738
پسر من تا دوماهگی زردیش طول کشید رنگ پوستم خیلییییی تیره شد اما الان که هفت ماهه س پوستش رنگ باز کرد ...

آره برا منم فک کنم طول بکشه چون هنوزم داره تقریبا50روزه هس.. دستاش سفید نبود؟

ان شاا... دختر منم اونطوری بشه.. دکتر به منم گف از شیرته

خب در کنار شیرت شیرخشک بده تا زود خوب بشه بچه گناه داره, با شیشه نده ی وقت سینتو ول کن با قطره چکون بده

بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
اره سفید میشه.پسرمنم دقیقا همینجور شد زردی گرفت.جوری که باباش میگفت انگار دستاش از این نیست انقد سفی ...

ات شاا... عزیزم .. دختر منم دقیقا اونطوریه دستاش مثل ایکه از خودش نیس وقتی کنار صورتش میزاره

2706