2703
2553
عنوان

انتقال جنین (مهر و آبان ۹۷)

764 بازدید | 18 پست

سلام خانمهای عزیز،

لطفاً کسانی که توی ماههای اخیر انتقال جنین فریزشده داشتین بگین از چه داروهایی استفاده کردین.

ممنونم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام. بله

عزیزم بسلامتی مبارک باشه منم میخوام uvf کنم شما چنتا جنین داشتین

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
2714
تهران، کلینیک نیکان انتقال جنین چهارمم مثبت شد.

هر انتقال چقد هزینه داره اگ جنین فریز داشته باشی؟

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی،خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ،بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی،فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم،اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی،احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم😍
عزیزم بسلامتی مبارک باشه منم میخوام uvf کنم شما چنتا جنین داشتین

من ۲ بار تخمک کشی شدم. بار اول ۲ تا جنین داشتم بار دوم ۸ تا.

هربار انتقال فریز هم تقریباً ۲ میشد پارسال.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
مبارکتون باشه عزیزم ....مشکلتون چی بود؟کار خاصی کردین ک تاثیر داشته باشه؟

مرسی گلم، تخمدان کم کار بودن ولی یه ماه قرص ویتامین دی و فولیک اسید و امگا۳و ویتامین ب کمپلکس خوردم خداروشکر بعد از سه سال وقتی ک داروهام تموم شد طبیعی باردارشدم

مرسی گلم، تخمدان کم کار بودن ولی یه ماه قرص ویتامین دی و فولیک اسید و امگا۳و ویتامین ب کمپلکس خوردم ...

منظورتون از کم کار بودن تخمدان کیست بزرگه؟وازاد نشدن فولیکوله؟خداروشکر گلم ....انشالله ک این دوران را بدون خطر پشت سر بذاری و نی نی کوچولو رو هم به موقع و سالم به دنیا بیاری

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
منظورتون از کم کار بودن تخمدان کیست بزرگه؟وازاد نشدن فولیکوله؟خداروشکر گلم ....انشالله ک این دوران ر ...

نه هربار ک رفتم دکتر گفت کیست نداری و تنبلی تخمدان نیس بخاطر نامنظم بودن پریودم میگف شاید کم کارن،،،انشالله،،،خداکنه ب حق همین ماه عزیز هیشکی ناامید از در خونه ی خدا برنگرده

2706