2733
2734
عنوان

خانومای باردار یک لحظه بیاین

112 بازدید | 20 پست

سلام من ی هفته مونده ب پری علایم پری دارم .دلدرد دارم امروزم لک صورتی دیدم کسی بوده اینجوری علایم داشته باشه؟

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

منم همینجوریم دو روز لک اومد گفتن ممکن برا لانه گزینی باشه تا زمان پریود کاری نمیشه کرد باید صبر کرد البته من بیشتر علائم بارداری دارم علائم پریودم نیست 

برای مادر شدنم دعا کنید❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم همینجوریم دو روز لک اومد گفتن ممکن برا لانه گزینی باشه تا زمان پریود کاری نمیشه کرد باید صبر کرد ...

مثلا چ علایمی .بی بی چک نمیشه گذاشت؟

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله
قبلاکه اینجوری بودی؟؟

نه نبودم ماه قبل سه روز به پریود لک بینی داشتم و درد موقع نزدیکی الان یک هفته ب پریود ای جوری شده تازه امشب دوفاستون تموم شده

2738

من تخمدان راستم درد میکرد و لکه های قهوه ای روشن که مقدارش زیاد نبود دیدم اون به مدت دو روز

تهوع استفراغ درد سینه ها و سر گیجه روحیه ام حساس شده خیلی سریع گریه ام میگیره

تکرر ادرار دارم و نفخ یبوثت 

گاها هم زیر دلم سمت تخمدان راستم تیر میکشه 

برای مادر شدنم دعا کنید❤
من الانم كه باردارم خونريزي داشتم  انشالله كه هرچي خير برات پيش بياد😍🙏

مرسی گلم .شما علایمتون چی بود ؟ 

بی بی چک میگن بعد از عقب افتادن پریود باید بزاری دکتر به من گف تویی که وقتت ۱۵ ابان باید ۲۳ اینا بزاری 

برای مادر شدنم دعا کنید❤
من تخمدان راستم درد میکرد و لکه های قهوه ای روشن که مقدارش زیاد نبود دیدم اون به مدت دو روز تهوع اس ...

بی صبرانه منتظر تیکر شما هستیم

دعا کن برام خانومی ان شالله شما هم باردار باشی

انشالله من 9ماهه منتظرم .شما چ قد ؟

2706