2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه هاشون سابقه تشنج دارن بیاین تو

| مشاهده متن کامل بحث + 684905 بازدید | 6231 پست
عزیزم داروهای خارجی خیلی کمیاب شدن.......کاری که من قبلا میکردم این بود که زنگ میزدم به 191 و شماره های داروخانه های شمال و مرکز شهر رو یادداشت میکردم و یکی یکی تماس میگرفتم و هر کدوم دارو رو داشتن آدرس میگرفتم همسرم میرفت دارو رو تحویل میگرفت........خیلی سخته......هر جا که پیدا میکنی ببین اگه چندتا داره همش رو بخر......

از دکترت راجب دپاکین هم بپرس......خیلی از مادرایی که میشناسم دارن این دارو رو به بچشون میدن و میگن داروی مناسبی هست
هفت نصیحت مولانا ۱. گشاده دست و جاری باش و کمک کن (مثل رود) ۲. با شفقت و مهربان باش (مثل خورشید) ۳. اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان (مثل شب) ۴. وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ) ۵. متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک) ۶. بخشش و عفو داشته باش (مثل دریا) ۷. اگر می‌خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه)
ببخشید میشه بگید تشنج مخفی چیه وعلامتش جیه؟
از کجا میشه تشخیص داد؟
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز اینجا رو بخون

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=333561&PageNumber=2
هفت نصیحت مولانا ۱. گشاده دست و جاری باش و کمک کن (مثل رود) ۲. با شفقت و مهربان باش (مثل خورشید) ۳. اگر کسی اشتباه کرد آن را بپوشان (مثل شب) ۴. وقتی عصبانی شدی خاموش باش (مثل مرگ) ۵. متواضع باش و کبر نداشته باش (مثل خاک) ۶. بخشش و عفو داشته باش (مثل دریا) ۷. اگر می‌خواهی دیگران خوب باشند خودت خوب باش (مثل آینه)
2731
ممنون رز آبی
دختر من علایمی که گفتی رو نداره اما گاهی تو خواب شب بلند میشه جیغ وداد میکنه بعد مدتی آروم میشه گاهی تو اون حالت یه چیزایی هم میگه که نمی فهمه

بیشتر هم اگر در طول روز عصر نخوابه وقتی 9-10 شب میخوابه بعد 1 ساعت بیدار میشه گریه زاری میکنه دوباره میخوابه

اما خیرگی و پلک زدن و....رو نداره...هوشیار هم هست واز چیزی عقب نیست
ممکنه این مسئله مربوط به تشنج باشه؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدی
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
فندق جان گمون نکنم دختر گلت مشکلی داشته باشه ...رفلاکس و انگل و خیلی چیزای دیگه باعث دندون غروچه و بیداری شبانه می شن

دوستان پسرم سه خفتس که نه درست می خوابه نه آرامش داره هرچی زنگ زدم اشرفی ج نداد
فردا باید تنهایی ببرمش تهران مطب سوال کنم
چقدر بده منشییه دکتر به این مهمی بی مسوولیت باشه
سلام به همه مامانها

رزآبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی جون سلام کجایی خانومی ؟ نگرانت بودم اینجا پیدات کردم تو که بی وفا نبودی دیگه نه کلوپ میای و نه تاپیک چیزی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه خبری از خودت بهمون بده البته کلوپ که فکر کنم حذف شده نمی دونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پسرگلتو ببوس عزیزم
از میان کسانی که برای دعا یه باران به تپه میروند تنها آنان که با خود چتر می آورند به کار خود ایمان دارند
ُسلام دوستان خوبین؟
نینی ها خوبن؟
هوراد من مریض شده خیییلی ناجور....فکر کنم انفولانزاست از جمعه تب شدید داره که با استامینوفن هم کنترل نمیشه فقط یکم تبش میاد پایین چند با رمجبور شدم ببرمش تو حموم بذارمش تو اب تا خنک شه یکم...خدایی نکرده اگه تشنج کرد من باید چیکار کنم؟ ببرمش زیر اب سرد؟بردمش دکتر دیازپام 2 میلیگرمی نوشت گفت هر 8 ساعت بهش بده تا وقتی که تب داره! گفتم من روزی دوبار نیترازپام میدم گفت اونو بده ولی دیازپام هم بده! تازه یه قرص کامل! من ترسیدم بهش بدم...بنظر شما بدم؟شما موقع تب بچه ها داروی دیگه ای هم میدین؟
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
2738
ماندانا جان
مشکل بچه شما احتمالا دندان قروچه هست که باید علتش مشخص بشه.....چندتا عامل مثل بزرگی لوزه و مشکل تنفس و........باعثش هستن ببرش دکتر
فندق جان دخترت چند سالش هست؟
چند بار این اتفاق براش میفته؟ باهاش تو اون حالت حرف میزنی هوشیاره؟
ببین عوامل زیادی باعث بیدار شدن بچه از خواب میشه همونایی که یک مادر گفت........
ولی اگه به نظرت غیرعادی میاد و نگرانت کرده با گرفتن نوار مغزی مشخص میشه
افشیده گلم قربونت برم.........من هر دو جا میام ....فقط گرفتار بودم و هستم........فدات بشم
2706